Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek sem lenne szimpati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek sem lenne szimpatikus egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Gyüjtögetős hobbijai vannak, ami mint tudjuk drága mulatság. Minden egyes nap sörözik, de csak ilyen speciális, ízesített söröket, amik szintén nagyon drágák. Csak női barátai vannak. Olyan helyen dolgozik, ahol szinte csak nők vannak, amivel nem is lenne gond, de azért vállalta, mert borzasztóan kényelmes hogy 5 percre lakik, utálja az autókat de mindig van valaki, akivel "elviteti" magát, ha valahová el kell mennie, így nagyon tömegközlekednie kell.

Reggeltől-estig elvárná, hogy online legyek chaten.


Én ezt így összerakva kicsit nem érzem okének, már 6 napja chatelünk, én nem tudtam megoldani hogy találkozzunk, mert elutaztam.


És a legjobb, hogy talàlkozzak vele a "visszaúton" álljak meg az ő városában. Nem tudom, én nőként nem szeretnék egy vadidegen városban megállni találkozni, mert nekem ez nem biztonságos. Szóval bennen ez kongatta meg a vészharangot, de igazából a többi dolog se annyira okés...



2023. júl. 1. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Hogyha egyszer megszólalt a vészharang, akkor inkább fejezd be az ismerkedést vele.

(Nekem is megszólalt volna.)

2023. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

A drága hobbikkal nincs gond, ha a fontos kiadásokat priorizálja, és nem azok kárára megy.


Lánybarátok, folyton legyek online - 🚩🚩🚩


Másokkal furikáztatja magát mindenhova, mint valami proli - 🚩🚩🚩 ha drága hobbikra tud költeni, akkor autóra is tudjon.

2023. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Én férfiként sem bírom az ilyen kényelmes, de mindenki mástól mindent elváró embereket. Más álljon készen, de ő nem mozdul semmiért.

Ilyenek szoktak úgy online vásárolni, hogy lealkudja, majd eltűnik, vagy a másikkal hozatja el a cuccot.

Neki csak nulla forintért éri meg valami, de ha el kell érte menni, akkor az sem. :D


A praktikusságokat megértem, de szerintem neki egy postáscsaj való, aki becsönget. :D Borzalmasan kényelmes, és elsőre ez a flegmaság tűnhet magabiztosságnak is, de látod kérdező kibukik a dolog. Irtó lusta.


A visszaúton való megállásban van logika, de akkor olyan helyet kéne nézni, ami mindkettőtöknek jó. (Neki nyilván az ajtó előtt lenne tökéletes :D )

2023. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lol, ezek után nem tudom, hogy mi az, ami ebben a pasiban egyáltalán pozitívum. Ha már a többi férfi se bírja (mivel nincsenek férfi haverjai), akkor nekem pláne nem kell elviselnem :D
2023. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban is pampogni fog. Ha elmentek vásárolni, akkor túl nagy a bolt, túl messze van, túl sok ideig nézegetsz...

Ha utazni mennétek, akkor az fölösleges kiadás, meleg van, tömeg van, "unom", stb.

Ebből a leírásból ezt hallom ki, hogy minél kevesebb áldozatot hozni bármiért, és mások meg tálcán tegyék elé amit szeretne.Mindezt bármikor ("folyton legyek online"-ból kiindulva)

2023. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne ilyen pasi.

A hobbi még oké. Én motorozom, dobolok, néha lőni járok.

A piálás kizáró ok...mindegy mit iszik. A néha iszik más.

Az, hogy vannak női barátai nem nagy gond...Nekem is van férfi. De az hogy férfiakkal nincs úgy jobb így nem.

Én szinte csak pasikkal dolgozom.

Utalja az autókat...kuka. Ha kocsija nincs is legalább jogsija legyen...a másik meg akkor ne cipeltesse a seggét.

Elérhető vagyok chaten...de nem fogok állandóan írkálni.

Az hogy idegen varosba talizzak valakivel nem lenne gond...ha látni hogy a pasi is megkozdul miattam...de ezen a pasin nem látni 😂.


Sztm Nagad is tudod a választ, hogy ez a pasi nem a Te embered.

N 31

2023. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lol, tiszta vicc ez az ember.
2023. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Kuka.

Egy koloncot vennél a nyakadba csak.

Jó tulajdonságot nem olvastunk róla, de számomra nem is tudná ezeket semmivel ellensúlyozni.

Számomra ő férfiatlan, lusta, potyázó.

Amúgy már azzal lepattantattam volna róla, hogy még jogsija sincs.

2023. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
*lepattantam
2023. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legrosszabb választás.

Szerintem is engedd el...

2023. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!