Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom (pasi), füldugóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (pasi), füldugóval alszik, de fent volt,amikor hajnali 4 órakor elkezdett nyávogni a macska,hogy ki szeretne menni.Beengedésnél is én ugrottam.Szándékosan nem kelt fel..és ez már többször is volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Feltételesen kérdezem, ha lenne gyerekünk,és mondjuk beteg lennék vagy valami,hagyná sírni és nem menne ki hozzá? Reggel meg panaszkodik,hogy ő álmos, amikor 8 órakor elhúzom a függönyt,hogy jöjjön fény.Ezzel nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Ő 34 és 32 vagyok.
2023. júl. 1. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom a te macskád te vetted te kaptad.

Engem zavarna is ha olyan párom lenne akinek nekem kéne ugralgatni a nyavajái miatt.

2023. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom, tiéd a macska. Mit foglalkozzon vele? Örül, ha végre alhat szombaton. Vagyis alhatna, ha nem verné fel a macskád.

Feltételes gyerek nincs. Ha ő is akar, akkor nem hasonlítható össze egy másik élőlénnyel, amit meg nem akart.

Én nő vagyok, de eszembe se lenne felkelni más macskájához, a gyerekemhez meg gond nélkül.

2023. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Elég nagy bunkóság elhúzni a függönyt szerintem, amíg a másik még aludna. Szerintem itt a macska ki/beengedése a legkisebb gond.
2023. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Csinalj az ajtora macskaajtót amin ki be tud járni
2023. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A macska közös,együtt hoztuk, közös döntés volt! De úgy tűnik a macskaszar büdös neki, a nyávogás meg zavaró! Az ilyen embernek egyáltalán párkapcsolat sem kell! Ha beteg lennék,engem sem ápolna?Amúgy meg egy állat családba hozatal, csak hogy tudjátok,közös döntés,nem önhatalmú.Aki maga dönt mindenről,az önkényuralom szerint uralkodik a másikon.
2023. júl. 1. 16:09
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
De gondolom akkor se ő akarta a macskát csak behajtotta a fejét
2023. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Mivel nem írtad, honnan tudnánk, hogy a macska nem volt meg, amikor összejöttetek?🙄

De úgy látom, itt a macskával van a kisebb baj. Ilyen sárkánytól menekülnie kéne, nem gyereket csinálni neki.

#2

2023. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez nem a macskáról szól hanem a hozzá(d) állásáról, ez az ember a gyerekkel és amúgy mindennel magadra fog hagyni, így készülődj a családalapításhoz.
2023. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen emberrel én se alapítanék családot, de még gyerek nélkül se sokáig viselném el.
2023. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Kozos macskaval konnyebb a szakitas, mint kozos gyerekkel. Tekintheted foprobanak is, megbukott. Ugyesen kiszurtel egy olyat, amit masok csak a harmadik gyerek szuletese utan vesznek eszre. Lapozz csak vissza par kerdest, latni fogsz eleget.
2023. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!