Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom (pasi), füldugóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (pasi), füldugóval alszik, de fent volt,amikor hajnali 4 órakor elkezdett nyávogni a macska,hogy ki szeretne menni.Beengedésnél is én ugrottam.Szándékosan nem kelt fel..és ez már többször is volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Feltételesen kérdezem, ha lenne gyerekünk,és mondjuk beteg lennék vagy valami,hagyná sírni és nem menne ki hozzá? Reggel meg panaszkodik,hogy ő álmos, amikor 8 órakor elhúzom a függönyt,hogy jöjjön fény.Ezzel nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Ő 34 és 32 vagyok.
2023. júl. 1. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Nálam eleve elképzelhetetlen hogy a macska a szobámban alszik

Ha a macskával akarnál aludni kiküldenélek vele együtt a szobából

Amúgy szeretem a cicusokat

2023. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Én kifejezetten összevesznék a párommal, ha szombaton reggel nyolckor húzgálná el a függönyt, mikor lehetne egy kicsit pihenni. Gyerek nincsen - hála Istennek -, addig pedig tedd túl magadat azon, hogyha állatod van, akkor igen, ugrálni kell neki hozzá. Ha nem tetszik, vegyél macska almot és akkor a macskaszrt, macskahúgyot szagolhatjátok, takaríthatjátok. Gyereket még ne vállaljatok, nagyon nem vagytok rà még készen!
2023. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Én személy szerint utálom a macskákat. Haszontalan egy állat. Anyámnak van 2. Már akkor is utáltam együtt élni velük amikor ott laktam.

Magával az állattal nincs bajom, de az állandó szar szag, virnyákolás, belezabálás mindenbe, felugrálás a konyha pultra, verekedés-szaladgálás hajnalban. Volt amikor be lett zárva véletlenül egy szobába és tele szart/hugyozott mindent.

Soha a büdös életbe nem tartanék macskát, szóval megértem a párodat. Gondolom azóta ő is megbánta a döntést és már szabadulna tőle. Teljesen jogosan.

2023. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdést olvastam el, már akkor arra gondoltam, hogy gyereket ne szülj.
2023. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem alszunk a macskával. A macska a szomszéd helyiségben van.Ki is bsznám a szobából.
2023. júl. 1. 19:12
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Nálam a házban sem aludhatna

Persze városban másképp működik de vidéken meg is tehetem hogy kint tartom ahogy kell. A macska amúgy is egy vadászós szabad lény, semmint bezárjam a házba

Nem oda való

2023. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Hát, megpróbálhatod megbeszélni vele, hogy mégis mit vársz tőle, munkamegosztás tisztázása meg ilyesmi. Vagy csinálhatod te is azt, amit ő, hogy amikor a macska bejönne, akkor te is direkt nem kelsz fel, hátha a pasid hamarabb megunja a nyávogást. Vagy bökdösd meg, hogy te engedted ki, most ő jön.

De gyereket így én sem mernék vele vállalni, aki egy macskával nem tudja a közös teendőkből kivenni a részét, annak a gyerek túl sok lenne.

2023. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

Azért ne hasonlítsunk már egy szaros macskát az ember saját gyerekéhez.

Komolyan ekkora szellemi rövidnadrágok vagytok?

2023. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolsó..neked sem ajánlott az állat...ilyen hozzáállással talán még kínoznád is..
2023. júl. 1. 21:08
 20/20 anonim ***** válasza:
29%

"Komolyan ekkora szellemi rövidnadrágok vagytok?"

Erre most jössz rá?

Ha igen te sem vagy semmi

2023. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!