Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondja miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja miután többször bókoltam neki, hogy annyiszor mondod , hogy a végén már elhiszem, hogy tényleg így gondolod, akkor most ez mit jelent nála?

Figyelt kérdés
Azt szoktam mondani, hogy szép és csinos. A reakciója mindig köszönöm és kedvesen mosolyog hozzá.
2023. jún. 24. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%

Ilyen szégyentelen seggnyalással friendzónolva leszel nagyon hamar. Hozzáteszem jogosan.

A legjobb taktika ha hintába rakod a nőt. Néha dicsérni kell, néha oltani.

2023. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem bízik benned, de arra felé haladsz. Mondjuk nem érte more fel az ócska bók, hogy jól néz ki. Logikus, hogy az, ha nem lenne nem talizgatnál vele. Miért nem inkább tettekben mutatod ki és a belső tulajdonságait dicséred inkább?
2023. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Miért lenne szégyentelen seggnyalás ha bókolok neki?

És mivan 2es?

2023. jún. 24. 11:10
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Az első két választ szerintem simán ignoráld,egyiknek sincs semmi értelme...

Amúgy szerintem önbizalomhiányos lehet a csaj és szeretne meggyőződni róla,hogy tényleg komolyan veszed.Hívd el randira!

2023. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Az van, hogy nem sok értelme van az olyan bokoknak, hogy "szép vagy" óriási közönséges és semmirevaló. Tudja, sejti, hogy azért randizol vele, mert bejövős nálad! Mit kell azt 20x elmondani? Miért nem inkább azt mondod, amikor meglatod a randi elején, hogy nagyon illik ez a ruha, kiemeli a szemed színét, örülök hogy újra randizunk, hiányoztál és ilyenek. Óriási olcsó "szép vagy" fajta bókok. :D
2023. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem randizunk,munkahelyen találkozunk.
2023. jún. 24. 11:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Még szarabb az egész helyzet. 😂


Már rég randira kellett volna hívni! 🤣

2023. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a bókjaid.
2023. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ja és neki van barátja, azért sem hívom el.
2023. jún. 24. 11:45
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Fúha, ez aztán egyenesen fostenger a javából. Miért nem szingli nőknek bókolsz inkább? 🤡
2023. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!