Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vehető komolyan az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vehető komolyan az, aki már chatelés alatt úgy cserélgeti a partnereit, mint más az alsóneműjét?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk ismerkedni, tetszettünk egymásnak (én talán jobban neki, mint ő nekem), hát szegény előző elég gyorsan le lett rám cserélve (állítólag a távolság miatt és szerelmes is belé, ami nonszensz, mert egyszer sem találékoztak - szóval van elég red flag). Végülis chatelés után mondtam neki, hogy hagyjuk inkább a dolgot, de ő tovább írogatott, majd pár nap múlva közli, talált mást (nem mintha lenne közöm hozzá). Ez tök oké, mert én nem akartam semmit tőle, de kérdés, a következő mennyi ideig lesz meg, mert nekem nagyon az jön le, hogy hiába akar "komoly" kapcsolatot, elég komolytalan, meg chatelés közben is kiderült, hogy elég furán gondolkodik erről.

2023. jún. 21. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne beleképzelni semmi komolyat netes chatelgetésekbe. Nem azért, mert rossz ember a másik, hanem mert komoly kötődés egymást szerető emberek közt van és nem azért, mert elhatározom, hogy én hű de hűségesen fogok chatelni. Mégis mi a francnak? Nézzetek inkább körül a nem virtuális térben, a társkeresőket meg hagyjátok a csudába.
2023. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát végülis chatelgetés, ismerkedés, de elég trógerm jobb, ha nem foglalkozol vele
2023. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!