Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők másnál sem kérdeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők másnál sem kérdeznek a társkeresőn történő chatelés közben?

Figyelt kérdés

Kérdezek válaszolnak, beszélünk valamiről hozzátesznek egy-két mondatot, de kérdezni maguktól vagy témát felhozni azt soha. Így egy idő után meghal a beszélgetés, vagy nagyon egyoldalú lesz.

Ez másnál is így van?


2023. jan. 22. 01:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%
Szerintem csak akkor ha nem érdekled őket. N
2023. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak annál van, aki unatkozik, vagy nem erdekled
2023. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Csak azoktól kérdezgetnek, akik Chadek. Az átlagos külsejű férfiaktól általában nem kérdeznek.
2023. jan. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Azt tudod, hogy ezt nem beszélgetésnek hivjuk, ugye? XD

Beszélgettél te már valaha bárkivel?? >,<


Én sose láttam ilyet még. Biztos 0 önismereted van és random irsz. Mármint te azt hiszed nem random, de a szememben csak egy kaktusz vagy önismereted tekintve

2023. jan. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Max 3 at kérdezz. Ha nem kérdez vissza csak válaszol, azonnal kuka.
2023. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is ez 10-ből 9.

Ezek a nők azt várják, hogy cirkuszi majomként vagy standuposként szórakoztasd őket. Ők maguk nulla energiát fektetnek az ismerkedésbe.

Illetve valószínűleg az van, hogy 10-20-an ostromolják és csak a legérdekesebbeknek válaszolgat, a többieknek már csak az "aha, és te?" jut.


De volt olyan is, akivel hónapokon keresztül kisregényeket levelezgettem, de találkozni nem mer. Ez sem sokkal jobb.


Én azt mondom próbálkozz IRL.

2023. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a 10-es válaszoló le lett pontozva mikor minden társkeresőn ez megy. Én is férfi létemre mindig tudod kezdeményezni és írni de a nők alig képesek visszaírni és ha nehezen elindul a beszélgetés akkor is szinte csak én tartom mindig fent és 1 idő után vége lesz mivel én nem fogok bohóckodni egy olyan embernek aki amúgy lef.sik. A nők (tisztelet ugye a kivételnek) csak unalmukat űzik társkereső oldalakon és közösségi oldalakat promóznak, magyarán nem rendeltetés szerűen használják az oldalakat.
2023. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy a nők akkor is ezt csinálják, ha ő ír rám! Rám ír, aztán ennyi, onnantól dumáljak én.
2023. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-as! Ez én nálam Facebookos csajnál történt meg. Addig tudott csak írni nekem ameddig a sztorijában ilyen írj/írok volt. Rámentem az írj-re aztán írt is utána a kommunikáció egyből megszakadt. A nők vannak viszont a legjobban felháborodva ha ezeket a fejükhöz vágjuk!
2023. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Nálam pont fordítva van, sokat kérdezek, mert tudom kit keresek, néha olyan kérdéseket is felteszek, amire kényelmetlen válaszolni és inkább mással beszélgetnek tovább. Egyébként a legtöbb kérdésemre a hazugság az egyetlen rossz válasz. Azért kérdezek, hogy megismerjem a másikat, de gyakran futok abba a felismerésbe, hogy hazudnak mint a vízfolyás, csak azért hogy megfeleljenek a feltételezett elvárásaimnak, aztán amikor gyakorlatban is be kéne mutatni, amit összehazudtak magukról meglepődnek, hogy nem megy. Ennek mi értelme van? Szerintem nem teszem túl magasra a lécet, alig néhány dolog van, amit tényleg várok. Ne hazudjon a pofámba, ne várja, hogy eltartsam, számíthassak rá, és ne legyen utolsó büdös paraszt mindenkivel, akinek bemutatom, velem meg végképp ne. Az alapok őszinteség, hitelesség, tisztelet, emberség. Én ott vagyok, amikor szükség van rám, nem hazudok és nem várom el, hogy eltartson, vagy mindenféle drága szarokat vegyen nekem, nem vagyok paraszt sem vele, sem az ismerőseivel.

Én azt keresem, aki képes arra, hogy őszintén magát adja, lehet vele kommunikálni és ezáltal könnyen kideríthetjük, hogy valóban egymásnak valók vagyunk-e.

2023. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!