Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves férfi vagyok, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfi vagyok, még szűz. Van még esélyem elkezdeni élni?

Figyelt kérdés
Még sohasem volt barátnőm. Talán az állandó "maszek" miatt, nincs is igerenciám. Plusz az életvitelem miatt sincs önbizalmam. Külsőre nem vagyok vészes, legalábbis az eddigi munkahelyeimen észreveszem és érzem, ha szimpi vagyok egy lánynak/nőnek. Nem vagyok gay, az biztos, mert mindig lányokról fantáziálok. Csak egyre gyakrabban vannak olyan érzéseim, hogy mi lesz velem?? Mi lesz 10 év múlva? A múltkor konkrétan szorongva feküdtem az ágyban, néztem a plafont és azon kattogott az agyam, hogy mit csináljak...... Van még remény? Vagy már késő? Az én vonatom már elment? Ha találkoznék egy nővel, ő furán nézne rám és elkezdene hebegni-habogni és lerázna?? Mire számíthatok? Ez a legilyesztőbb egy randiban, hogy hogyan reagálnak....

2023. jún. 20. 14:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Még ma túllehetnél az egészen ha akarnád. A rosszlányok széttett lábakkal várják a hívásod.
2023. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Nincs.
2023. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Hát míg te nem nem ismerkedsz, nem tudsz beszélgetni addig szűz maradsz, vagy elmész prostikhoz.
2023. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
34 éve élsz. Az, hogy eddig semmit sem kezdtél ezzel... Mi változik, ha te sem?
2023. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél egy kiscicát, simogasd meg reggelente és számára majd te jelented a mindent.
2023. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Aham


Más??

2023. jún. 20. 15:14
 7/28 A kérdező kommentje:
Rosszlányok?? 🤣🤣🤣 fúj, annyira azért nem vagyok kétségbe esve, hogy ilyen tripperes lotyókkal áljak le.
2023. jún. 20. 15:26
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
írtam, remélem segít.
2023. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Lefőtt a caffe neked. Minek szépítsük a nyilvánvalót ? 34 évesen itt tartasz annak biztos oka van. Már nem változik meg később se.
2023. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
Nincs, ez már túl nagy hátrány.
2023. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!