Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és Facebook daten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és Facebook daten miért csak a duci 40 plusszos nők jelölnek be, amikor 34 éves vagyok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 32 éves dagadt törpe csavónak is megoszthatnàtok mert ő meg van vagy 100kg mégis 22 éves csajokra feni a fogàt
2022. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Haver! Csak szólok, hogy a jó nők az extra jó pasiknak írnak. Javaslom hogy regisztrálj nőként, és nézz szét a hapsik között. Egyből megvilágosodsz! Azt hiszed jól nézel ki? :D A problémádat megértem, én is regeltem magam nőként, majd utána töröltem is magam minden honnan. 200%-ban esélytelen ha átlagos vagy úgymond átlagosan jóképű vagy. Felejtsd el, annak is örülj, ha valaki rád ír!


A valóságban max 1 hónap volt és találtam egy csinos nőt, ennek már másfél éve. Az online ismerkedős appok, oldalak egy külön világ, ott csak a ragyogás és a pompa számít, gyakorlatilag egy álomvilág.

2022. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem állítottad be a filtert 35 alattira és vékony testalkatra.


Állítsd be és akkor már senki nem fog írni, probléma megoldva. :)

2022. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2

Arról nem is beszélve, hogy ezeken az oldalakon nagysárgrendekkel felülreprezentáltabb a férfi nem.

2022. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ők szorulnak rá, hogy pasikra ráírkáljanak, mindenki mást elárasztanak a megkeresések. Ne vedd magadra, valószínűleg mindenkire ráírnak, akit feldob a tinder.
2022. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Kb. 5-8X-osa. Ha már net és álom katalógus, akkor a nők is olyanok mint a pasik. Szétnéznek, látják a legjobb hapsikat, ott a léc. Szerinted ha egy bőven átlagos valaki ír nekik, az mennyire kelti fel az érdeklődésüket? Egy nő szexre 1-5 másodperc között találna pasit. Tehát nekik a szex annyira nem mérvadó. Egy átlag pasi meg a falat kaparja kínjában, hogy ő mindig a sor végére kerül. Mi a megoldás?

Irány a való élet!

2022. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Magad fajtákkal kezdj ,és ne a szépekkel
2022. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Negyvenes dagadt nők a te szinted! Azért ők írnak rád. Fogadd el vagy menj sírni a sarokba.
2022. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal husira vágynak.
2022. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!