Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nagy különbségű párkapcsolatokról, hogy az a lány 19 éves, a férfi meg 47 éves?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 18:31
1 2
 1/16 Hellmano ***** válasza:
86%
Azt hiszik, hogy az apja. Nem lehet az egészséges kapcsolat semmikép...
2023. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Semmi. Amíg a fiatalabb fél 18 (szaromle hogy a lány vagy a pali a fiatalabb) és nekik így jó addig nem bánom. Ha lányom lenne és hazaállítana egy nálam idősebb palival hát áldásom rá.
2023. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
A véleményemet inkább megtartom magamnak.
2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Szekunder szánalom mindkét fél számára. Ezt is le lehet pontozni. 🐑🐑🐑
2023. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

Max szexkapcsolat.

Szeretik a fiatal lányok az érett férfiakat. Ennyi.

2023. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Addig míg nem az én gyerekemről van szó egyáltalán nem érdekel.
2023. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom értelmezni.

Másrészt érdekes tendencia, hogy a 40-50-es férfiakat sok esetben jobban elfogadják a jóval fiatalabb 20-on éves lányok, mint a korukbeli nők.

A másik ilyen jelenség, hogy a 30-40-es nőnek derogáló a saját korosztálya, jóval fiatalabbakkal ismerkedik.

És közben megy oda-vissza a elítélés. :)

2023. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Magamból indulok ki. Voltak belső értékeim, mint fiatalkoromban a világbéke, idealizmus, nem voltam materalista, nem érdekelt a státusz, pénz. Az érdekelt hogy nevessek, hogy beszélgessek..nyilván engem érdeklő fiatalkori dolgokról. Jól éreztem magam a kortársaimmal, együtt buliztunk, sírtunk, nevettünk, panaszkodtunk a családra..egyetemistákból álló kör volt. Nem emlékszem, hogy ennyire divat lett volna ez a sugardaddy dolog, nem is hallottam ezt a szót. Persze biztos volt ilyen, titokban, dehogy ilyen elterjedt lett volna, sőt reklámozott meg már trendinek és elfogadott dolognak számított volna, nos nem hiszem. De ha igen, akkor se érdekelt volna. Nem morális okokbol, hanem mert ez a korosztály nekem ég és föld, el se tudtam képzelni. Ma is azt gondolom hogy leginkább híres vagy gazdag, vagy vm drogos tetkos nagydumás férfi tud fiatal lányt felszedni és nyilván az ilyen lányokat inkább érdekli az érdek, menőzés. A ferfiakat meg tudjuk mi. A teste. Szóval szomorú lennék ha kiderülne és biztosan megpróbálnám lebeszélni róla.
2023. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Manapság már annyi minden elfogadott: A homoszerelem, a különböző rasszok közti kapcsolat, nem igaz, hogy pont ezzel lenne baja egy nyitott gondolkodású, liberális embernek.
2023. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

7.

"a 40-50-es férfiakat sok esetben jobban elfogadják a jóval fiatalabb 20-on éves lányok, mint a korukbeli nők"


Valami nagyon félrement a gondolkodásban. Pont, hogy csak a legvonzóbb 40-50-es férfiak tudnak 20-on éves lányokkal ismerkedni, nem akármelyik. Azok a férfiak, akik 20-on éves lányokkal vannak, bőven választhattak volna korukbeli nőt is. Szerinted miért megy a gyűlölködés az idősebb nők részéről a fiatal nőket akaró férfiak felé? Azért, mert féltékenyek.


Az idősebb nők, akik rinyálnak, hogy a férfiak fiatalabb nőket akarnak, semmiben nem különbek az inceleknél, akik rinyálnak, hogy a nők sikeres és jóképű férfiakat akarnak.

2023. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!