Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk mindig azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk mindig azt hogy az egyedülálló férfiaknak a személyisége az oka?

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél az olvasható hogy az incelek rosszul gondolják a sikertelenségük okát!


Tegyük fel én 180 cm vagyok és 95,110,120,130 akármennyi kg. Vagyis kövér. És várom akkor a jelentkezőket akiket abszolút udvariasan meghívók egy kávéra ha eljönnek velem “randira”!


Semmi mást nem tudtok rólam csak hogy kövér vagyok. Miért nem fogtok jelentkezni? Szóval ha az incel teória (hogy a külsőségek miatt nincs sikerük a nőknél) hamis lenne akkor én kapnék egy csomó privátot hogy eljonnének velem ismerkedni.


De mint tudjuk üres marad a postaládám mert senki nem akar kövér férfit!!! Miért kell mellébeszélni és mindenféle kamu indokot mondani az egyszerű igazság helyett? Orvoshoz külditek őket mert hogy biztos a toronyban van velük baj ugye? Holott semmi ilyenről nincs szó csak szarul neznek ki! És teljesen jól gondolják a sikertelenség forràsaként ezt.


2023. máj. 11. 08:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen, azokat. Az elutasítottság csak tünet.

De felőlem aztán maradhat úgy is, ha nem zavarja, hogy az elutasítottság mellett még jogosan megvetett, gyűlölt személy is lesz.

2023. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként a pszichológus pont arra jó, hogy végre valaki figyel rád. Kb. mindegy a módszer, mert ez a kizárólagos figyelem az, ami gyógyít. Ha nem törődött veled az anyád, ha nincsenek megértő lelki szemetesláda barátaid, akkor sajnos muszáj ezért a figyelemért fizetni. És igen, akkor képes lesz majd szép lassan kialakítani más kapcsolatokat is, ha már nem haragszik előre az egész világra. De ez egy lassú folyamat, minél inkább sérült valaki (most nem genetikailag, hanem kötődés-ügyileg), annál több időre van szüksége. Ismeretlenektől természetesen nem elvárható, hogy feláldozzanak éveket az életükből, hogy talán megmentsenek valakit. Szerintem ezt te sem tennéd.
2023. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!