Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk mindig azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk mindig azt hogy az egyedülálló férfiaknak a személyisége az oka?

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél az olvasható hogy az incelek rosszul gondolják a sikertelenségük okát!


Tegyük fel én 180 cm vagyok és 95,110,120,130 akármennyi kg. Vagyis kövér. És várom akkor a jelentkezőket akiket abszolút udvariasan meghívók egy kávéra ha eljönnek velem “randira”!


Semmi mást nem tudtok rólam csak hogy kövér vagyok. Miért nem fogtok jelentkezni? Szóval ha az incel teória (hogy a külsőségek miatt nincs sikerük a nőknél) hamis lenne akkor én kapnék egy csomó privátot hogy eljonnének velem ismerkedni.


De mint tudjuk üres marad a postaládám mert senki nem akar kövér férfit!!! Miért kell mellébeszélni és mindenféle kamu indokot mondani az egyszerű igazság helyett? Orvoshoz külditek őket mert hogy biztos a toronyban van velük baj ugye? Holott semmi ilyenről nincs szó csak szarul neznek ki! És teljesen jól gondolják a sikertelenség forràsaként ezt.


2023. máj. 11. 08:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

"Nem hiszem, hogy a személyiségemmel lenne gond, mert akkor barátaim, haverjaim sem lennének."

Semmi baj veled, csak azt hiszed, hogy ők a barátaid, a haverjaid.

Nem vagy jó helyen.

2023. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%

Egy barátnak vagy havernak sokkal többet elnéz az ember, mint annak, akivel megosztja az életét.


Az mi, ha nem a személyiséged része, hogy kövér vagy, neked tetsző csajt vársz el, de te nem teszel semmit azért, hogy vonzó legyél másnak?

2023. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%

"Volt nemrég egy lány aki magát csúnyànak tartja. És akik látták azoknak se tetszett. De én kedveltem a stílusát, voltak közös témáinak és én szívesen össze jöttem volna vele. "


Édes istenem, mekkora álszent vagy. :D Nyilván neked bejött, és nem a "stílusa" meg a "közös témák", hanem felállt (volna) rá a pöcörőd. Az senkit nem érdekel ebből a szempontból, hogy magát milyennek tartja, vagy, hogy mások milyennek tartják, NEKED felelt volna meg. Igen, külsőre is. Akármit hebegsz itt.

2023. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
De sok csúnya pasinak van nője...vajon hogy csinálják?
2023. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
180cm-hez 75kg az kövér? Érdekes lenne...
2023. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Azért mondják ezt, mert az elutasítottságból fakadóan a személyiségük is romlik.

A külső szemlélő meg már csak azt látja, hogy a hülye incel megint fröcsög.

2023. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom kicsit sem elfogadni, hogy ha valaki az elutasítottságtól így betorzul.

Pl. kezdjük ott, hogy ha mondjuk én elutasítok valakit, azzal semmi rosszat nem teszek. Nem vagyok sem h.ülye, sem felszínes, sem ostoba, sem ribizli, nem "kapok vissza majd az élettől" SEMMIT, mivel nincs mit visszakapnom. Akkor sem, ha utána összejövök mással, és a visszautasított pasinak szent meggyőződése, hogy ő értékesebb, jobb.

Ha azért utasítottam vissza, mert taszít a külseje, azért sem érdemlek semmilyen retorziót. Nem tartozom neki semmivel. Nem tettem erkölcstelen lépést.


Ha pedig valaki sorozatosan CSAK elutasítást kap, és ő az 1000. alkalom után is másokat okol, gyűlöl, akkor csak még nagyobb szánalom. Mivel nincs annyi esze, hogy ha MINDENKI egyöntetűen nemet mond rá, akkor vszeg nála van a hiba. Olyannal meg ne jöjjön, hogy szegénykét csakis a külseje miatt, amiről nem tehet, mert nincs semmi realitása. De ennek a még "cukibb" verziója, amikor gyakorlatilag azzal magyarázza, hogy ő túl jó erre a világra, és azért nem kell senkinek, mert nem agresszív, ő túl kifinomult, értelmes, ő nem képes eltaposni a gyengébbet, ő nem szteroidozva gyúr, ő nem büfög, ő nem ejti át a nőket, ő hazudik a punciért, ő NAGYON NAGYON NAGYON JÓ, ezért nem kell senkinek. :'(


Még egy 3. dolog: Azért, mert elutasítják, hogy jön neki a sok nőket lenéző dolog? Nagyon sok ilyen sikertelen pasi ír gyűlölködő, lenéző dolgokat a nőkre. Hogy ilyen meg olyan munkára alkalmatlanok, vagy épp épphogy nem örülnek annak, hogy egy nőt bántalmaznak. Apropó, bántalmazás... 0 érzékenységről, 0 logikáról, 0 pszichológiai műveltségről tesz tanúbizonyságot az, ahogy hozzááll a legtöbb a témához. Vagy megmagyarázzák, hogy nem is bántalmazás, amit a nő átél, vagy ha mégis az, akkor megérdemli, mert "megalázta" a férfit, esetleg túlzottan hisztizett, és egy-két nevelő jellegű pofont kapott csak. Ha végképp semmit nem tudnak már mondani, mert védhetetlen még számukra is a férfi, akkor jön az, hogy teljesen evidens volt, hogy ez a férfi ezt fogja tenni, de a nő ennek ellenére is őt választotta, mert jól néz ki, egye meg, amit főzött. Bezzeg ha egy olyan rendes srácot választott volna, amilyen ő, csak ő nem menci a barinők előtt, ugye?

Azt is öröm nézni, hogy mennyire fogalmuk sincs a párkapcsolatok alapjairól, mivel nekik soha nem volt. Ami nem lenne gond, de valamiért okoskodnak róla folyton, némelyik még büszkélkedik is, hogy mennyire pompásan átlátja az összes ismerőse párkapcsolatát. Holott összeszámolni nem tudnám, hányszor láttam, hogy még alapvető dolgokról sincs fogalmuk. Pl. nem értik, miért nem kellene beleszólni abba, hogy hogyan öltözködik a nő, miért ne lenne normális átkutatni szúrópróba szerűen a telefonját, ha lekódolja a telefont, miért ne jelentene megcsalást, vagy ha éppen belekezd új edzésbe vagy felfrissíti a ruhatárát, az miért ne jelentené, hogy másokra vadászik, vagy miért ne jelezné biztosra, hogy el fogja hagyni, mert "megnő az arca" és akkor majd jobb pasikra vágyik.


Érdekes, szerintem nem minden embernél evidens, hogy az elutasítottság miatt ilyen undorító szintre kerüljenek, ez már az adott ember felelőssége. Vannak olyanok, akiket sokkal mélyebb atrocitások értek, mint az, hogy nem sikerült összehozni szexet/párkapcsolatot, mégis különbek náluk.

2023. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27


Lehet erről esszét írni, de szeretni és szeretve lenni az egy alapvető emberi igény sajnos.

Aki ezt régóta, vagy sohasem kapta meg, annak előbb-utóbb különféle mentális problémái lesznek.

2023. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%
Akkor kezeltesse a mentális problémáit szakemberrel.
2023. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29


Azokat a mentális problémákat, amik pont az elutasítottságból fakadnak?

2023. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!