Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk mindig azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk mindig azt hogy az egyedülálló férfiaknak a személyisége az oka?

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél az olvasható hogy az incelek rosszul gondolják a sikertelenségük okát!


Tegyük fel én 180 cm vagyok és 95,110,120,130 akármennyi kg. Vagyis kövér. És várom akkor a jelentkezőket akiket abszolút udvariasan meghívók egy kávéra ha eljönnek velem “randira”!


Semmi mást nem tudtok rólam csak hogy kövér vagyok. Miért nem fogtok jelentkezni? Szóval ha az incel teória (hogy a külsőségek miatt nincs sikerük a nőknél) hamis lenne akkor én kapnék egy csomó privátot hogy eljonnének velem ismerkedni.


De mint tudjuk üres marad a postaládám mert senki nem akar kövér férfit!!! Miért kell mellébeszélni és mindenféle kamu indokot mondani az egyszerű igazság helyett? Orvoshoz külditek őket mert hogy biztos a toronyban van velük baj ugye? Holott semmi ilyenről nincs szó csak szarul neznek ki! És teljesen jól gondolják a sikertelenség forràsaként ezt.


2023. máj. 11. 08:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha szingli lennék, azért nem mennék el, mert csak ülsz és vársz egy nőre, ahelyett, hogy céltudatosan elhívsz egy bizonyos nőt, akitől többet szeretnél. Tipikusan az a "mindegy, csak nő legyen" hozzállás.

A legtöbb embernek (nőknek és férfiaknak egyaránt) fontos a külső vonzalom is. Ettől senki sem lesz felszínes, ahogyan attól sem, ha például a hobbijai alapján ismerkedik valaki. Egy kapcsolat összetett dolog, több tényezőnek is kölcsönösen kell megfelelni. Belső szimpátia, külső vonzalom, hasonló érdeklődések, hasonló értékrendszer, kielégítő szexuális élet és lehetne még sorolni.

2023. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek. Én jóképű vagyok, magas, kicsit sportos, de tök szar személyiségű olyan értelemben, hogy megcsalós, hazudós, stb. Mégis folyamatosan körülzsonganak a nők, akárhová megyek. Munkahelyen, ismerősi körben, tinderen, stb. Persze ismerek magamnál is nagyobb ászokat (jóképűbb, még jobb dumás), de én is jól el tudom adni magam. És nem csak buta nőknek, mert a kettő között semmi összefüggés nincs, főleg a magamhoz hasonlókat, cuki, diplomás, kapcsolatot akaró csajokat találom meg. Ha ronda lennék, biztos incel lennék, de mivel jóképűnek születtem így könnyű az életem csajozás szempontjából nagyon-nagyon sok férfihez képest. Itt meg azt azonosítják rossz személyiséggel, hogy valaki mérges a sok-sok év sikertelenség miatt, ami nevetséges.
2023. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Én egyre inkább azt veszem észre, hogy teljesen más az online térben társat keresni, és más a valóéletben. Mások a preferenciák. Egyszerűen csak abba gondolj bele, hogy máshogy néznek ki az emberek online, mint élőben. És nagyon sokszor derül ki, hogy aki a képen van, közel sem úgy néz ki valóságban.


Nézz szét egyszer nem online, és láthatod, hogy mennyi átlagos, vagy kevésbé előnyös kinézetű embernek van párja. Az itteni vélemények szerint sokan nem ütnék meg a mércét, és egy részük élőben nem is néz ki rosszul, csak nem hozza a "kötelezőt".

2023. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

A kövérséged a személyiséged alapvető része.

A személyiség többszörösen összetett fogalom, benne vannak a külső és belső jegyeid, hajlamaid, tulajdonságaid, érzelmi, értelmi tulajdonságaid, igényességed, vagy igénytelenséged önmagad és a környezeted felé, képes vagy-e alkalmazkodni, bírod -e a kötöttségeket, stb., stb.


Igen! Az, hogy kiből lesz agglegény, az szemelyiségfüggő.

2023. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Volt nemrégiben itt egy kérdés,hogy szálkás vagy pocakos pasik jönnek be a nőknek. Vegyesek voltak a válaszok, tehát többen írtak mackós testalkatot nyerőnek. Nem kövéret...mackós alkatot. Nem tudom mi a különbség a mackós és a kövér között. Persze, egy 150 kg-os pasi már nem mackós...kövér, de magasság kérdése is. Az első randi lehet hogy csak megfogalmazás kérdése,a személyes találkozón dől el az,hogy mennyire vonzódik egymáshoz két ember. És igen, ez személyiségfüggő, ugyanis lehet egy mackós/ducibb pasi is szimpatikus ha értelmes, figyelmes, ápolt, talpraesett.

És előfordul ennek az ellenkezője is: az előnyös külsővel könnyű ismerkedni, viszont lehet hogy nehezebb megtartani ha egy negatív személyiséget takar.

2023. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

Van egy munkatársam, aki hasonlóan magas és legalább lehet vagy 120 kiló és van barátnője már évek óta. Akkor most ebből mit vonsz le?

A toronyban a fő baj az, hogy elvárod, hogy ha otthon ülsz és a gyakorin panaszkodsz, akkor majd egy királylány felmászik az ablakodba, hogy megmentsen.

2023. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem mindegy, hogy 95 kg valakit vagy 130. Neked kéne 130 kgos nő? Vagy olyan, aki nem tetszik?
2023. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#7


Igazából teljesen mindegy! Mert 78 kilósan ugyan úgy a kövér jelzőt kaptam anno meg egy lànytól mint később 84,95,100 kilósan. Sokaknak annyira leegyszerűsítve megy már ez hogy van a 65 kilós srác, a 85 kilós izmos és azon kívül mindenki más kövér.

2023. máj. 11. 08:31
 9/32 anonim ***** válasza:
43%

6. A kérdezővel valszeg nem csak a dagadtság a baj, hanem hogy nem is jóképű és nem is egy túlságosan nagydumás ember.


Ja és a dagadtságnak is több formája van, van az a szétfolyosón undorító, akin tényleg csak háj és semmi izom nincs. De ott van az a Fekete Laci típusú, aki oké, hogy nagydarab és sok rajta a zsír is, de azért izom is van mellette. Lehet a kérdező az előbbi és nem az utóbbi.

2023. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9


Szerintem teljesen rosszul gondolod. Nem vagyok csúnya annyira. És kövérség ellenére látszik hogy időszakonként de 20 éve edzegetek. Bár a hasam borzalmas nagy lett az elmúlt évek alatt.

2023. máj. 11. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!