Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centis férfiként miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis férfiként miben reménykedhet az ember ha 30 éves kora alatt nem volt rendes barátnője?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, igy mar en is felismertem, hogy shrekrol van szo.

Egyebkent az altalam emlitett nok nem "azok olyanok is" kategoria, hanem akikre te siman kivered naponta a facebook előtt ulve.

Viszont az is igaz, hogy az o parjaik nem is 100 kilok a 170 centijukhoz de cserebe legalabb mentalisan epek is.

Ezzel a magassag+suly+szemelyiseg trioval el is hiszem, hogy nem talalsz senkit.

2023. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
93%

"Helyesírási szótárt tanulmányozd, ne a Fradi meccset..."


De rohadtul bánom, hogy nem mentettem le külön címmel egyes helyesírási hibáidat (merthogy naponta egy csomó képernyőfotót lövök), mert múltkor pl. rajtakaptalak egy olyanon, hogy "jó képű". Valahol megvan a screenshot, mert emlékszem rá h direkt kifotóztam, de az bőven nem az első eset volt, hanem a sokadik. És voltak köztük bőven szarvashibák is, ilyen pl. különírni a jóképűt.

Csak a miheztartás végett.

2023. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
92%
Zabald a zsíros tálat pleccs pleccs tunkold csámcsogj bofogj bleh bleh
2023. ápr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
92%
Melóban kirohogtunk, zabalj vedelj meleg zamatos ételt rendelj. Be ne szarj
2023. ápr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!