Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centis férfiként miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centis férfiként miben reménykedhet az ember ha 30 éves kora alatt nem volt rendes barátnője?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

#24


Rossz a memóriád mivel sosem voltam 110 kg, linkeld a kérdést. Vagy csak szokásosan keversz valakivel ahogy rengeteg kérdés alatt látok Shrekezést. Sőt bizonyos rajongók még próbálnak másolni is.


Sose próbálkoznék be egy kövér nőnél mivel undorodok tőlük.


#26


Már több mint 1 éve tartom ezt a súlyt úgy, hogy ugyanannyit eszek és iszok, szóval ennél több nem leszek, maximum kevesebb ha úgy döntük.


#27


Erős vázizomzattal amivel én rendelkezem ez még inkább csak a pocakos, de izmos kinézet.


#28


Nem eszek olcsó kajákat, a legolcsóbb rendelésem vacsorára általában 5-6 ezer forint esténként, de amikor bőségtálat vagy valami különlegesebbet rendelek akkor 10-12 ezer forint. Sörből szintén nem olcsót "vedelek".


#29


"hohy"

2023. ápr. 22. 20:21
 32/44 anonim ***** válasza:
97%

A nők, konkrétabban a csinos, vékony meg tőled undorodnak, téma ezzel le is zárva. Hisztériázhatsz rajta, akkor is ez van.

Aki napi szinten dönti magába a több liter sört meg zabál össze-vissza és emellett semmit nem sportol, azon NINCS izom, azon HÁJ van. Biológia azért megy? Mitől lenne izmod, a sörtől??😂 Mr. Átlag feletti intelligencia…

Ahhoz külön gratuláció, hogy a 29-es válaszából ennyit sikerült értelmezned, egy egyértelmű félreírást, amit előtte néhány szóval helyesen írt, de a te óriási intelligenciád eddig terjed. Érvelés helyett belekötni, hogy félreírt valamit a másik, miközben te folyamatosan írod helytelenül pl az átlag feletti szót és használod rosszul az igekötő igéket. Mások szemében a szálkát is ugyebár..

2023. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
90%

csinos, vékony nők*

igekötős*

Mielőtt ebbe is belekötsz, okostojás.

2023. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
93%

"170/98 , 30as férfi , erős vázizomzattal miért nem kap nőt a mai világban?"

Ezt már megtaláltam, a 110-es változatot majd kikeresem máskor. Ma már hulla vagyok.

2023. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

#34


Az a gond ezzel, hogy rendszeresen összekevertek/összemostok más kérdezőkkel. Egy ideje meg már ti is írtok ki kérdéseket engem utánozva. Ilyen ez a rajongás.


Olyat nem fogsz találni, mivel sosem voltam 110 kg. Tehát keresgélhetsz nyugodtan, maximum más kérdését találod meg.

2023. ápr. 22. 21:09
 36/44 anonim ***** válasza:
94%
"Kedves" mélyen átlag alatti Shrek, ez nagyon vérszegényre sikerült. A "rajongóid" most csalódottak. Elfáradtál a minőségi sörök és bőségtálak fogyasztása közben? Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni...
2023. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

#36


Sajnos nem adhatom magam, mivel folyamatosan jelentgettek így visszafogottnak kell maradnom.

2023. ápr. 22. 22:17
 38/44 anonim ***** válasza:
80%
Én már kezdem sajnálni 🫤
2023. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
97%
Talán nem jelentenének folyamatosan, ha nem lennél ilyen... ilyen... ilyen... Ehh, szavakat se találok, mennyire selejt vagy!
2023. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
92%
Figyu bébi, az erős vázizomzat kifejezés (ami tudja a franc, hogy mit is jelent?) csakis rád jellemző. Senki sem így szépíti azt, hogy kövér. Ez egyedül rád jellemző. Hazudozhatsz, tagadhatod, ámíthatod magad és másokat is, de bizony ez is a te kérdésed, és nem a szomszéd Józsié. A stílusod, a megfogalmazás egyértelművé teszi. És a probléma is mindig minden kérdésedben ugyanaz. Láttunk már páran itt ilyet, hogy egy felhasználónak több fiókja is van. És olyat is, hogy valaki megpróbálta utánozni az illetőt, de az sosem volt teljesen ugyanaz. Te is gyártod a kérdéseket ide, de a stílusod adott. Felismerhető vagy.
2023. ápr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!