Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha külsőm miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha külsőm miatt nem kellek egy nőnek sem? 26F

Figyelt kérdés
26 éves leszek pár hónap múlva hiába ismerkedek mindig elutasítanak a nők, még csak nem is csókolóztam. Tehát ilyen esetben mit kell tenni? Vagy próbálkozni tinilányoknál esetleg kisgyerekes anyukáknál?

2023. ápr. 19. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szép fizetős luxusprostik vannak.
2023. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan problémád van a külsőddel, amin "könnyen" lehet változtatni akkor tedd meg. Pl. ha kövér vagy, fogyjl le, járj el edzeni (akár futás, bringázás is jó). Ha túl vékony vagy szintén jó ötlet lehet ha eljársz edzeni vagy egy kis fizikai munkát végzel.

Ha alacsony vagy, azon nyilván nem tudsz változtatni, ahogy azon se ha nem vagy jóképű.

Az arcodon úgy tudsz valamennyit javítani, hogy pl. kipróbálsz különöző hajstílusokat, aztán eldöntöd melyik áll neked jól.

Ha az állkapcsod környéke nem túl vonzó, akkor növessz szakállat, illetve az edzés itt is sokat számíthat, ha pl. túl "zsíros" a fejed. Ha lefogysz az arcod vonalai, élei is jobban kirajzolódnak, illetve, mint írtam a megfelelő szakáll eltakarhatja a hibákat.

Ha minden kötél szakad elmehetsz plasztikáztatni is. Ma már nem ciki, férfiak is simán csinálhatják.

2023. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Én is plasztikáztattam, zongorázható a különbség és a környezet megítélése is, valószínüleg átéltem ezt azt mire oda lyukadtam ki hogy " bakker akkor megyek plasztikáztatni". De az a nő aki szerint a belső miatt utasítgatják el az srácokat és nem a külsővel van a baj az regisztráljon már egy társkeresőre, nem kell feltétlenül ronda profillal, elég csak olyannal amitől nem csöpög és ismerje meg a világ egy számára eddig ismeretlen bugyrát
2023. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
13 vagyok nyilván férfi profillal való női regisztrációra céloztam, ha nem volt egyértelmű
2023. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

#13

Nem csak a társkereső létezik.


Nekem amúgy kb a korombeli férfiak fele simán tetszene normális belsővel. Lehet hogy nem egy adonisz, de nem taszító és tudna úgy viselkedni, hogy szerethető legyen.


Ehhez képest hányás, amit egyesek csinálnak, beleértve ezt a hisztit is.



Gondolom instakurvák szintjére pozicionáljátok magatok és azt hiszitek, rondák vagytok azért, mert nem tudnak veletek villogni. Édeseim, az egy más világ. Csinos, értelmes csaj mellé normális partnerként van esélyetek, csak az ugye nem kell, mert nem elég menő.

2023. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 insta csajnál soha nem próbálkoztam műtét előtt (mert mondjuk a mostani megállná a helyét az ott pózolgatók közt), olyannál kezdeményeztem mint amilyen én vagyok: rendben van de nem fordulnak meg utána. Eredmény kitalálható. Ha valami nem normális jelenség azt nem kéne végtelenségig mentegetni egyéb körülményeket feltételezésével. Meg mindig a nők okoskodnak: " biztos találna nőt, persze nem engem hanem valaki mást..."
2023. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Gyere inkább velem RP-ni egyet olyan bulit csapunk hogy csak na!
2023. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!