Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen képeket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képeket tegyek fel magamról társkeresőkre?

Figyelt kérdés

Élőben nem nagyon van lehetőségem ismerkedni. Igen, erre a szokásos válasz az szokott lenni, hogy "járj társaságba" (Milyen társaságba basszus???), de azért ismételten megpróbálnék társkeresőzni is.

Az elmúlt pár évben nem igazán volt sikerem, és ez szerintem részben a rossz képeknek is köszönhető. Nagyon nem vagyok fotogén, és nehéz rólam jó fotókat csinálni. A kérdésem az lenne, hogy mégis hogy építhetnék a sz@rból várat, és csinálhatnék magamról jó fotókat? Ismer bárki valamilyen bevált technikát? Még azon gondolkodtam, hogy egy-két haveromat megkérem, hogy lefotózzon, de más különösebben nem jutott eszembe. Sőt, még egy gyakoris ismerősöm is fotózott már, nem lettek rosszak a képek, de vhogy nem voltam velük elégedett.

Ötletek?

21F



2022. jan. 6. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha nem vagy fotogén akkor nem nagyon tudsz jó képeket csinálni. Viszont ha szeretnél ismerkedni, akkor nekem írhatsz.:) Lehet szimpatikusak leszünk egymásnak. 22/L
2022. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Menj el fotóshoz, szépen kinyitod a szád és elmondod mi a gondod, ő meg csinál rólad normális képet. Továbbra sem lesz sikered, mindenki boldog.
2022. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Magadról nem lehet jó képet csinálni. Menjél borbély szalonba, és mond meg neki, hogy ajánljon arcodhoz illő frizurát és arcszörzetet. Bízrd rá magad. Vegyél új ruhákat is. Majd kérjed meg egyik barátodat, hogy készítsen rólad jó képeket.


"Milyen társaságba basszus???"

Baromi egyszerű; keresel egy új hobbit, amit élőben kell űzni és társasági. Pl. önkénteskedsz vagy túracsoport

2022. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én nem ajánlok semmiféle arcszőrzetet egy 21 éves férfinak. A legtöbb nőnek nem is tetszik, remélem hamar véget ér ez a divat. Az jó ötlet, ha megkéred a barátodat, hogy készítsen fényképeket rólad. Nekem mindig nagyon tetszettek a szabadban, utcán vagy pl. a földalattiban készült fotók és te fiatal vagy, neked jól állna egy-egy bohókásabb kép is. Több ötletem is van: felülnél egy korlátra, vagy lépcsőn ülnél (az utcán, vagy egy terasz lépcsőjén, de tiszta, szép környezetben) rágcsálhatsz közben egy almát is. Vagy pl. egyensúlyoznál az úttestre felfestett vonalon (nem az autópályán! :)) Ezek azt sugallják, hogy laza vagy és kreatív. Az ing nagyon férfias és szexi viselet, nekem nagyon tetszik, ha egy férfi inget visel. Figyeljetek majd a fény-árnyék hatására és a beállítás szögére! (Mostanában a filmcsillagok "vörös szőnyeges" képeinél állandóan azt látom, hogy a testük "hosszú" és a lábuk aránytalanul rövid. Nagyon igénytelen fotók.) És a legfontosabb: sokat mosolyogj!
2022. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Atzol hogy nem vagy fotogén még lehetsz csinos,de úgy viszont a haver nem tud lefotozni hogy a képről ez kiderüljön nem,véletlenül szakma a fotozás.

Tehát elsőre löddbe a séród/magad aztán irány a fotos.


Aztán olyan hobbi kell ahol vannak mások is nem csak egyedül gubbasztasz a gép előtt és vered a billenytyűket vagy bármi mást.


Ez a jó ruhák ez marha lejárt,kinek mi a jó? Olyat láttam a múltkor,hogy magam alápisiltem a gyönyörtől,de amúgy ha nem tudod hogy az a stilusa akkor egy olyan ruhás embenek a közelebe sem mész és 20ezer forint egy poló.

2022. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én régen elmentem fotóshoz, fényképet csináltatni, pont abból a célból, mint a kérdező. De nem akartam beavatni a titkomba, mert férfi volt (tehát én nő vagyok, amúgy a 4-es). Azt mondtam a fotósnak, hogy álláskereséshez szeretnék egész alakos képet. Erre csípőre akarta tetetni velem a kezem, mint valami néptáncosnak. Ez nagyon erőltetett testtartás és - szerintem - negatív testbeszéd is, mert kissé ellenséges, provokatív. Fehér póló volt rajtam és beállított egy fehér háttér elé. Kértem, hogy keressen egy színes paravánt vagy függönyt, mert "beolvadok" a háttérbe, de közölte, hogy csak az az egy van. Mindez Budapest kellős közepén történt, nem egy kis faluban. Sajnos, fotós és fotós között is nagy különbség van. Szerintem a kérdezőnek felesleges lenne néhány valóban jó, professzionális fotóért kiadnia 90 - 140 ezer forintot. (Utánanéztem, ennyibe kerül!) Egy "szimpla fényképész" többnyire arra képes, mint akinél én voltam. Ezért javasoltam inkább, hogy a barátja fotózza.
2022. jan. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hatosnál a pont.

Acvégzett fotósok nem jók. Pont gy, ahogy pl az igazolványkép készítő sem tud normális fotót készíteni.

A hobbifotósok ezerszer jobbak. Ők a saját meglátásukat, kreativitásukat, érzéküket használják. Nem ostoba tankönyvekből dolgoznak.

Nem olyan nehéz normális képet csinálni. Legyél rajta derűs, mosolygós, ápolt. Figyelj, hogy normális háttér legyen, ne valami kupis vagy lepusztult.

Mellőzd a félmeztelen, hallal pózoló, elnyúlt póló/zsíros haj kombós képeket .

2022. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem több fotós ismerősöm is van, bár kisváros. Egyik sem olyan mint amit fentebb írtak. :D

Valamint egy fotózás sem kerül egy havi fizetésbe. Sőt..

2022. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekemmis van ismerősöm 2is aki elég profi szinten fotozik,hova tovább az egyik fotos 5ezerért 1órát rámszánt plusz utomunka és nem 2képet adott. Szóval szegeny 6ost átbaszarintották ha 90-140et kicsengetett 4képért.


Jo ez nem a mult7en volt hanem 2éve de akkor is.

2022. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es! 6-os vagyok. Köszönöm, hogy sajnál és nem kárörvend; szerencsére nem voltam profi fotósnál, hanem egy tehetségtelen fényképésznél. Kb. 650,- 750,- Ft-ba került egy darab vacakul megcsinált fénykép 2007-ben, de az az ár is túlzás volt érte. :)
2022. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!