Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen képeket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képeket tegyek fel magamról társkeresőkre?

Figyelt kérdés

Élőben nem nagyon van lehetőségem ismerkedni. Igen, erre a szokásos válasz az szokott lenni, hogy "járj társaságba" (Milyen társaságba basszus???), de azért ismételten megpróbálnék társkeresőzni is.

Az elmúlt pár évben nem igazán volt sikerem, és ez szerintem részben a rossz képeknek is köszönhető. Nagyon nem vagyok fotogén, és nehéz rólam jó fotókat csinálni. A kérdésem az lenne, hogy mégis hogy építhetnék a sz@rból várat, és csinálhatnék magamról jó fotókat? Ismer bárki valamilyen bevált technikát? Még azon gondolkodtam, hogy egy-két haveromat megkérem, hogy lefotózzon, de más különösebben nem jutott eszembe. Sőt, még egy gyakoris ismerősöm is fotózott már, nem lettek rosszak a képek, de vhogy nem voltam velük elégedett.

Ötletek?

21F



2022. jan. 6. 11:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hát igen. Nekem is kellet 2 kép a "fotos" 2000 ért csinált 4et.

Az semmi beállitás vagy valami,az első sorozat után én löttembe a hajam,hogy ne legyen szénakazal. De kellet a papir alapu azt meg otthon sajnos nem tudok.


A saját kép amit az önélthezz csatoltam azt szerintem a 20probálkozás utan lett válalható.


És ez az amihez az embernek nincs igazán türelme,otthon lő megnéz töröl,lő megnéz töröl,...

És aztán szerkeszt stb. Egy profi ezt megcsinálja ez a dolga ezért fizetek neki.

Gyerekként volt aki megfésült mert szerinte "jobb ha balra több a hajad".

Ezek mamár valahogy kikoptak,megöregedtek.

2022. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!