Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a magányt vagy ha nem akarom elfogadni hogyan tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Elnézést mindenkitől a "szokásos" panaszkodásért, csak már kezdek beleőrülni a magányosságba és nem értem hogy miért nem sikerül egy párt találnom, amikor régebben ez gond nélkül ment. A problémám ott kezdődik, hogy ismeretlen emberek munkahelyen vagy társaságban szinte mindig azt feltételezik hogy van valakim vagy saját családom van és amikor elmondom nekik hogy egyedülálló vagyok régóta akkor nagyon meglepődnek és furcsán néznek rám. A családban és a barátoktól is mindig kapom a kérdéseket hogy van-e már valakim. Természetesen mindig az a válasz hogy nincs. Erre fel megkapom a kioktató szöveget hogy telik az idő meg fogom bánni, keressek "valakit" már... Próbálkoztam már társkeresőn, kb semmi sikerrel, hiába volt match, randi nem jött össze soha nem tudom miért. Sajnos egyedülálló nők nincsenek a baráti körömben, mindenkinek van párja vagy kapcsolata. A munkám olyan ahol csak férfiak dolgoznak. A hobbijaim is olyanok ahol ha vannak is nők nem alakul ki velük semmi, mert vagy nem az én korosztályom vagy pl kondiba alig járnak nők egyedül. Ami engem illet saját egzisztenciám van, sportolok és a magyar bérekhez viszonyítva jól keresek. Ami sajnos az ok lehet hogy nem vagyok túl jóképű, csak ezt senki nem meri a szemembe mondani. Amiért ez igaz lehet az az hogy egy régebbi kapcsolatomban egy veszekedés alkalmával megtudtam, hogy egyáltalán nem tetszettem az akkori páromnak és amikor először meglátott és később sem tetszettem meg neki, de azért velem maradt hat! évig, színlelve hogy szeret... Miután vége lett évekig semmi önbizalmam nem volt és a mai napig bizonytalan vagyok magamat illetően. Sajnos már nem vagyok fiatal, közelebb vagyok a 40-hez mint a 30-hoz. Mindenki azt tanácsolja itt hogy fejlesszem magam és akkor sikerülni fog. Én eddig úgy érzem elértem amit egyedül el lehet, de egy párkapcsolat mégsem jön össze, pedig nincsenek nagy igényeim nők terén. Tudom sokan ilyenkor azt tanácsolják hogy adjak le az igényeimből, és érjem be kb bárkivel. Nincsenek pedig nagy igényeim, egyedül annyi hogy a ne legyen a másik kórosan elhízott, mivel én sem vagyok az és figyelek rá hogy ne is legyek. Az építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm!

2021. júl. 9. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam de férfi vagyok.
2021. júl. 9. 18:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg te sem veszed észre a szürke kisegér szomszéd nőt .
2021. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, teljesen átlagos nőkkel sem sikerül semmi sajnos.
2021. júl. 9. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod hány ember él így mint te? Millió sok. Sajnos ez van.
2021. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1: Valahogy éreztem. Egy nő nem jut el idáig a mai világban, csak a férfiak. A feministák által célnak tekintett nemek közötti egyenlőség nagyon nem akar működni.
2021. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!