Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fontos kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fontos kérdéseket tegyek, ami lerövidíti a társkeresésben a chatre, levelezésre fordított időt, segíti a szelektálást?

Figyelt kérdés

A volt kapcsolatom tönkrement. Azóta eltelt egy év, túl lettem rajta és nagyon szeretném megtalálni végre az új párom.

Most sokakkal levelezek, próbálok lehetőséget adni mindenkinek, hogy megismerjem de gyakorlatilag minden időm az ismerkedésre és a kommunikációra megy. Ez így túl sok.

Távolság és időhiány miatt leszelektálnám, hogy kikkel érdemes találkozni. De hogyan? Miket érdemes átgondolni ilyenkor, hogy jól válasszak? Milyen kulcskérdésekkel tudhatok meg legrövidebb időn belül sok olyan dolgot a másikról, ami segíti a döntést?

A távolság "csak" a randizás szempontjából nehezítő tényező, párkapcsolati szempontból szívesen költözök akár az ország másik felére.


2021. nov. 20. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleg gaz, ha olyan dolgokon akarsz idot sporolni, ami nem alakul ki egybol es ido kell neki.


Mi honnan tudjuk, te mit akarsz kerdezni, mi erdekel a masikkal kapcsolatban?


Ez nem olyan, mint egy telefon vasarlasa, hogy x parameterei legyenek es a leggyorsabb kiszallitassal

2021. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkozz a legszimpibbel, úgy is az számít, hogy a valóságban milyen, ott bejön -e, majd az alapján dönts.
2021. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont az számít, ha nem kell kérdezgetni, hanem spontán a beszélgetés és elég nyílt ahhoz, hogy sok mindent megtudjunk egymásról. Akivel ez megvan, azzal találkozom.
2021. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én beszélgettem elég sok emberrel. Nálam a mérce az volt hogy mennire gördülékeny a beszélgetés, mennyire tereli gyorsan a szex fele a dolgokat, illetve hogy mennyi idő után hívna el találkozni. Hát kb 150 emberből senkivel nem találkoztam a végén. Nagyon sok fura figura volt társkeresőn. Volt egy srác akinek azért nem válaszoltam vagyis szívecskéztem be , mert messze lakott tőlem. Amikor törölni akartam a profilomat, valamiért jött eg érzés hogy válaszoljak még neki. 10 perc múlva jött a válasz, már aznap este hívott telefonon, 5 nap múlva randizni vitt. Azóta meg boldogítjuk egymást.
2021. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tehát akkor igaz a mondás, hogy akkor találod meg a párod, amikor már szinte feladtad (és nem számítasz rá)? :D
2021. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Max a noknel, akikre akar random rairnak a facebook on.


Ha pasikent csinalod ezt lehet lesz valami, de baromi nehezkesen es akkor is neked kell "elore menni"

2021. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5#

Nálam abszolút. De a legkellemesebb csalódás volt a társkeresőn.

6#

Azért a nőknek se egyszerű egy társkeresőn. Hidd el tapasztalat.

2021. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegeny nok a tarskeresokon. Amikor neki max szelektalni kell a bejovo megkeresesek kozt es konnyu dolga van, mert a legtobb pasi idiota stilusban ir. Ezeket 1 gombnyomas tiltani.


Egy no barmit kiirhat a profilba (eleg egy elvaraslista vagy insta, vagy a hulye negybetus szenelyisegjegye), barmilyen kepet feltehet, irni fognak neki. Forditva ez nincs igy.


Addig egy pasinak honapokig vagy hetekig kell folyamatosan menni, hogy egy ertelmes chateles legyen valakivel. Nem randi, chateles. Jaaa, hogy az sem jon ossze, mert a legtobb no kb idegbeteg, nem tud kommunikalni stb.

Ha a pasi elfoglalt es nem ir fel napig, akkor a leanyzo szo nelkul tovabbmegy, vagy kiakad, jatszmazik. Ha o hetekre eltunik, az teeeeljesen rendben van. Persze a beszelgetes nala a "mi a munkad" kerdesben ki is merul, es magatol nem viszi a beszelgetest, nem erdeklodik mas dolgokrol, a pasinak kell fejre allni.


Var idegesen, turelmetlenul, de annyit sem kepes beletenni, hogy mondjuk ertelmesen megprobalna erdeklodni a masik felol, nemhogy megvarni, amig a szerencsetlen pasas nem ot perc utan ir vissza neki.


Nagyon tudom sajnalni a noket, tenyleg, mindjart elsirom magam

2021. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!