Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás férfi+ nem diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfi+ nem diplomás nő, vagy ennek a fordítottja működőképesebb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Diplomás férfi+ nem diplomás nő
Diplomás nő+ nem diplomás férfi
Nem ez számít. Ha minden másban egyeznek, működhet
Csak nagyjából hasonló végzettségűek kapcsolata működhet
41 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Társadalmilag elfogadottabb, hogy a férfi úgymond a piacképesebb. Nyilván mindkettő működhet, viszont gyakoribb a férfi jobb végzettsége és fizetése. Tegyük fel, hogy diploma= jobb fizu. Gondolom ez a lényeg, nem?
2020. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Több nőnek van felsőfokú végzettsége mint férfinak. A férfiak szakmunkákból is meg tudnak élni, a női szakmunkás sokkal ritkább. Ez alapján a diplomás nő + nem diplomás férfi gyakoribb, én a saját ismereségi körömben is ilyen párokat látok, a fordítottját nem nagyon. De amúgy nem ezen múlik.
2020. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
Második, szerintem egy bölcsés nő előbb választana szakmunkást, mint az informatikus nő. Ne akadjon ki senki ezen. Szóval szerintem gondoljunk beel, hogy milyen diplomáról is van szó, mert maga a diploma, az elég tág dolog. Szerintem a kérdező a versenyképesebb, jobb fizetéssel kecsegtetőkre gondolt. Az olyan diplomás nőknél szerintem gázban van a nem diplomás pali.
2020. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"Második, szerintem egy bölcsés nő előbb választana szakmunkást, mint az informatikus nő"


Szerintem ez alapvető tévedés. Egy informatikus jellemzően egyáltalán nem a papírok bűvöletében él (ahogy a műszaki szakmák többségében például a doktori sokkal kevésbé rang, kevesen is doktorálnak, és sokkal több a szakmában az olyan ember, aki nem felsőfokú végzettségű)


A bölcsész ismerőseim között tömegével vannak, akinek a PhD alatt nem is ember az ember, tudományos/kutató/akadémiai pályán vannak sokan, hiába keresnek minimálbér körül, a rangok, a diplomák, a publikációk minden felett.

2020. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

Nem a végzettség számít, hanem az ember!

Vannak olyan emberek, akik diplomát szereztek és olyan beképzeltek, hogy magukkal nem állnak szóba, ez igaz a tanulatlan 6 osztályos emberekre is, és van a másik oldal amikor semmilye nincs és mégis empatikus, kedves, jószívű ember, illetve gazdag, sikeres emberek között is van olyan aki nem szállt el a földről és segít másoknak!

2020. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
A diplomának a szerelemhez semmi köze, én nem papír & bizonyítvány alapján keresek párt.
2020. okt. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
4-essel értek egyet. Programozó vagyok, nálunk aztán semmit sem számít a papír. Férjem is informatikus. Én mesterképzést végeztem, párom OKJ-t, és a háromszorosát keresi az én béremnek. És még sorolhatnám, hány kollégánk van érettségivel, szociális munkás vagy hegesztő papírral.
2020. okt. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs a sracnak kisebbsegi komplexusa ettöl (ami az alacsonyabb kepzettsegüeknel gyakori)akkor minden a sinen lehet.


Engem eddig minden nem diplomas arrol akart meggyözni hogy ugyis hülyebb vagyok mint ö, meg bezzeg ö többet keres bibibí es ugy ez a szint..kicsinàlt nem egyszer.

2020. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez számít, hanem hogy a férfi többet keressen, mint a nő.
2020. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Engem eddig minden nem diplomas arrol akart meggyözni hogy ugyis hülyebb vagyok mint ö, meg bezzeg ö többet keres bibibí es ugy ez a szint..kicsinàlt nem egyszer."


Ezt én is látom férfiként. A legnagyobb gond, hogy a nem diplomások egy része eszméletlenül kompenzál egy kapcsolatban (nem mindenki, de sokan)

2020. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!