Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás férfi, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás férfi, a férfiak között jobb helyzetben van, mint egy diplomás nő a nők között, a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Egy diplomás nő mindenkit prolinak lát akinek nincs diplomája. Nagyon kevés jön össze közülük nem-diplomás férfivel, azokban az esetekben is kicsit lelki sérült nőről van szó, akinek dominánsa hajlamai vannak és cserébe a "szintkülönbségét" elvárja, hogy a pasi a talpnyalója, a csicskája, a pincsikutyája legyen a kapcsolatban.

Egy diplomás férfi pedig ugyanúgy nem válogat, azoknak is csak a szépség és a fiatalság számít egy nőben mint bárki másnak. Leszarják, hogy a nőnek van-e diplomája vagy nincs.



2020. okt. 3. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Remekül összeszedted az összes gyakoris klisét a témában.
2020. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a diploma számít, hanem a személyiség. Én már láttam diplomás orvosnőt nyolcosztályos csávóval. A nő nem volt defektes és a csávó sem volt s-ggfej.


Egy diplomás férfival nagy általánosságban több lesz a közös téma amiről beszélgetni tudnak, a közös program amit együtt tudnak csinálni.


A viselkedése is más az ilyen férfiaknak, más a világképük.


Mondok jobbat: ha egy nő diplomás, jól öltözött, kultúrált DE van rajta 10-15 kg súlyfelesleg, akkor a férfiak számára láthatatlan.

2020. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás nő vagyok. Már azt megnehezíti a társkeresésemet, hogy intelligens, művelt férfit keresek. Hogy van-e diplomája azért nem befolyásol sokat, mert sok diplomás szintén nem művelt. Viszont az a fajta műveltség, amit én keresek, többnyire a diplomával bírók sajátsága. Ettől függetlenül a volt férjemnek nem volt érettségije, szakmunkás volt és olvasott, művelt férfi volt. De ő egy volt a millióból ebből a szempontból.
2020. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Diploma...műveltség...érdekes, nem sok irodalmár, esztéta, könyvtáros, tanító, népművelő, logisztikus,...srác oldalán látok fullos csajokat.


Hanem: [link]


Meg: [link]

2020. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

"Egy diplomás férfi pedig ugyanúgy nem válogat, azoknak is csak a szépség és a fiatalság számít egy nőben mint bárki másnak. Leszarják, hogy a nőnek van-e diplomája vagy nincs."

Hát nem. Csak diplomás nő érdekel.

2020. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

5.-re.


Aha... [link]

Elhiszem neked. >:)

2020. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Igényes férfinak számít a nő végzettsége. A többi meg kit érdekel.
2020. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Én diplomás férfi létemre igenis megválogattam a partnereimet.
2020. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

7.-re.


Nekem is! Se bűnözőket védő ügyvéd, se bűnöző ne legyen.


Amúgy, mi jó egy diplomás csajban? Jobban nyeli a brét, ha a gólyatáborban megvágták 10-en?

2020. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 tökéletes bizonyítéka vagy annak, hogy fontos a diploma! :) Nálad jobban senki nem illusztrálhatná ezt.
2020. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!