Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás férfi, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás férfi, a férfiak között jobb helyzetben van, mint egy diplomás nő a nők között, a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Egy diplomás nő mindenkit prolinak lát akinek nincs diplomája. Nagyon kevés jön össze közülük nem-diplomás férfivel, azokban az esetekben is kicsit lelki sérült nőről van szó, akinek dominánsa hajlamai vannak és cserébe a "szintkülönbségét" elvárja, hogy a pasi a talpnyalója, a csicskája, a pincsikutyája legyen a kapcsolatban.

Egy diplomás férfi pedig ugyanúgy nem válogat, azoknak is csak a szépség és a fiatalság számít egy nőben mint bárki másnak. Leszarják, hogy a nőnek van-e diplomája vagy nincs.



2020. okt. 3. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
#9 A kommented alapján a te intelligenciáddal nehéz lehet ezt megérteni, de attól függ, mire keresel partnert. Együttélésnél szex után létezik egy olyan cselekvés, hogy "beszélgetés" melynek során eszmét cseréltek a világ dolgairól és a benneteket érdeklő dolgokról. Ha a párod egy címeres bunkó, akkor te nem sok mindent kapsz cserébe az eszméidért.
2020. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%

11.-nek.


És mit tud a világ dolgairól...vagy csak az enyémekről egy nő, csak azért, mert diplomás?


Fegyver, motor, amerikai kocsik, órák, prostik,...milyen diplomás nővel lehet erről beszélgetni? Orvosi, logisztikai, könyvtáros?

Bár...volt egy könyvtáros MILF-em, az volt a legperverzebb ember akit ismertem!

2020. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom. Nem szeretnék 9-essel egy percet sem tölteni. Ez vonatkozik felmenőire, rokonságára és ismerőseire is. F
2020. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván, nem a hozzád hasonló műveletlen surmókkal kell ismerkednie egy nőnek. Itt most arról van szó, hogy egy művelt, intelligens férfinek igénye van-e (és többnyire van) egy művelt, intelligens nőre, akivel remekül el tudnak beszélgetni.
2020. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly kapcsolatot keresnek, szerintem minél műveltebb egy ember, annál nehezebb dolga van. Függetlenül attól, hogy férfi, vagy nő.

Inteligens ember vágyik a minőségi kapcsolatra, szakmai és intim beszélgetésekre egyaránt. Ha ez nincs meg, akkor lehet egy személy kívülről fullos, sosem lesz igazán jó az a kapcsolat.

2020. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15.-nek.


Ezt írtad: "Ha komoly kapcsolatot keresnek, szerintem minél műveltebb egy ember, annál nehezebb dolga van. Függetlenül attól, hogy férfi, vagy nő.


Inteligens ember vágyik a minőségi kapcsolatra, szakmai és intim beszélgetésekre egyaránt. Ha ez nincs meg, akkor lehet egy személy kívülről fullos, sosem lesz igazán jó az a kapcsolat."


Oké, és most tényleg komolyan!


Szerinted, ha van egy havi 170+jaffa fizuért dolgozó, bölcsész srác, aki tökéletes szellemi partner, olvasott, művelt, kitűnő társalgó, 32 centi, és hűséges, az kelleni fog egy nőnek?

Vagy egy muzeológus, aki közalkalmazotti bértáblás?


KOMOLYAN!

2020. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
12-es. "Fegyver, motor, amerikai kocsik, órák, prostik" Én diplomás férfi vagyok, férj és apa. Én a listádat még bőven ki tudnám egészíteni, így ékes bizonyítéka vagyok, hogy a tájékozottság és a diploma búven kéz a kézben jár. Vicces az, amikor az iskolázatlan ember akar többnek tűnni buta módon. :D Inkább máshogyan mondom: a buta rosszfiúság nem menő, addig az intelligens rosszfiúság vonzó. Vigaszág az, hogy vannak buta nők is. Konklúzió: mindenki maradjon meg a saját ligájában.
2020. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

17.-nek.


Taníts mester!

2020. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Elég okosnak érzed te magad, menj és olvass Kalibert, vagy játsz a World of Tanks-szal.
2020. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

16# Nyilván sok összetevős az, hogy két ember egymásra talál-e. A kérdés egy témára van kihegyezve, én erre reagáltam. Ahogy te leírtál egy végletet, én is leírhatnám, hogy egy izmos, jó testű magas, gazdag pasas sem tud túl sokáig maga mellett tartani egy (nem cska pénzre vágyó) nőt, ha intellektuálisan egy nulla, gyenge jellem, empátia nélkül.

Nagyon is fontos a szellemi kapcsolódás, ami inteligensebb fejjel sokkal nehezebb, hiszen egy kritériummal több, aminek meg kellene felelnie az ideális társnak.

2020. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!