Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás férfi+ nem diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfi+ nem diplomás nő, vagy ennek a fordítottja működőképesebb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 23:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

" A legnagyobb gond, hogy a nem diplomások egy része eszméletlenül kompenzál egy kapcsolatban (nem mindenki, de sokan)"

Sok diplomás szereti is éreztetni, hogy a diploma nélküli hülyébb, mint ő, szóval...Ennek is két oldala van.

2020. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

Inkabb a kisebbségi komplexusos nèzi ezt annak hogy a diplomàs fölenyeskedni akarna.


Igen javareszt kapcsolatban akarnak kompenzàlni

2020. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták: azért a férfiak között több a nem diplomás. És emögött semmi rossz szándék nincs, csak egyszerűen a szakmák nagy része olyan, hogy a "férfias" szakmák azok amikkel jobban lehet keresni, mint diplomával. Pl. nem nagyon láttam még női gázszerelőt vagy autószerelőt. És nem gondolom rosszul kereső, lenézett szakmának egyiket sem. Tehát a diplomás nő + nem diplomás férfi a számokat tekintve gyakoribb lehet.

Nem gondolom, hogy alapvetően ez tesz működőképessé egy kapcsolatot.

2020. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Azért sokan verik magukat a diplomájukra...
2020. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem minden diplomás férfi, nemdiplomás férfi, diplomás nő, nemdiplomás nő ugyanolyan. Mindenki másmilyen személyiség, mindenki mást keres az életben, mást keres a partnerében. Ha passzolnak egymáshoz, és egyiknek sincs komplexusa attól, hogy a másik diplomás, ő meg nem, akkor simán működőképes a kapcsolat.

Attól még vannak tendenciák mondjuk, de ezeket nem lehet ráhúzni mindenre. Én az látom, hogy a nemdiplomás férfiak hajlamosabbak a társadalmi elvárások / tipikus férfikép miatt komplexusosak lenni, ha a párjuk tanultabb-képzettebb, ne adj isten okosabb vagy többet keres, mint ők, és ez tud problémákat okozni. Meg azt is észrevettem, hogy a diplomás férfiaknál nagyobb arányban vannak olyanok, akiknek hosszabb távon fontosabb a külső és a cuki személyiség, mint az ambíciózusság, tájokozottság, stb., mint a nőknél.

2020. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Sok diplomás szereti is éreztetni, hogy a diploma nélküli hülyébb, mint ő, szóval."


pont ez a hit okozza a kompenzációt!


Ha a diplomás haveromnak/páromnak mondom, hogy mekkora hülye, akkor elfogadja, vagy összeveszünk, hogy ő miért nem az. De ennyi.


Ha a diploma nélkülinek mondom, ugyanezt, akkor fél perc után ott tartunk, hogy én lenézem őt, mert ő nem diplomás, hogy szerintem mindenki hülye akinek nincs papírja, közben meg náluk is a cégnél a mérnök mozdulni nem tudna, ha ő nem javítja ki a hibáit...


Pedig csak azt mondtam, hogy mekkora hülye, hogy megint kint hagyta a tejet, és megromlott

2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit olvastam ki a sorok közül, hogy diplomás nő+ nem diplomás férfinél akkor működhet leginkább, ha közel ugyanannyi keresnek vagy a férfi többet keres. így a férfinek a keresete miatt nem lesz kisebbségi komplexusa.
2020. okt. 26. 11:38
 18/28 anonim ***** válasza:

17:

ha a férfi alapvetően hajlamos a komplexusra. Mert nem minden férfi komplexusos. Ismerek viszonylag sok párt, ahol a férfi nem diplomás, a nő igen, és nagyon jól megvannak, mert a férfi nem attól érzi magát férfinek, hogy többet keres a nőnél vagy társadalmilag elismertebb pozícióban van, jóban magával lelkileg.

2020. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

17 nem sajnos nincs igy a kisebbségi komplexusosaknál.

Exem 3 szor annyit keresett szakmunkàval de olyanokat vágott a fejemhez hogy amiket en diplomával csinàlok simàn megtudnà ö is.

Es hasonlo kis szösszenetek töle..

2020. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az viseli a nadrágszíjat aki többet keres, papírok ide vagy oda. Ennyi
2020. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!