Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kipróbálnátok egy napra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok egy napra a fordított netes társkeresős világot?

Figyelt kérdés

A férfiak kapnak az első 30 percben 50 levelet(még a legrondábbak is)

Bármelyik férfi szexelhet amikor csak akar.

Megtehetik, hogy nem válaszolnak akinek nem akarnak.

Az egójukat az egekbe emelik (a rondáknak is)

Ingyen kaját, ellátást, lakhatást, drága telefonokat kapnak a szexért.


A nőknek pedig általában nem jönne válasz az üzenetükre és emberszámba se lennének véve.


2021. okt. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
Már próbáltam. Ugyanúgy élveztem, ha nem jobban. Legalább nem írt rám a hulladék, hanem magam válogathattam meg, kivel beszélgetek.
2021. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Tök jó lenne! :)
2021. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Kezdodik a vasarnapi incelkedes, oveket becsatolni :))
2021. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem társkeresőzöm, de amúgy nagyon szívesen élnék felcserélt nemi szerepekkel, amiben én dönthetem el, kihez megyek oda ismerkedni és nem zaklatnak szexéhes állatok.
2021. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%
Tök király lenne! Bem zaklatna senki
2021. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

"Ingyen kaját, ellátást, lakhatást, drága telefonokat kapnak a szexért."


Na ezért nincs nőd, mert ilyen hülye vagy

2021. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem vàltoztató műtètnek hivjàk😆


Hajrá

2021. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Szuper. Megválaszthatom, kivel kezdek
2021. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Manapság a nők élete sokkal könnyebb, mint a férfiaké, ki ne akarná a fordítottját férfiként?
2021. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

Átlagos nőként nem az első 30 percben kaptam 50 levelet, hanem az első 3 hónapban, utána töröltem is magam. Igen, jó lenne, ha ráírok egy pasira, akkor a dugás reményében nem lebegtetne, hanem egyszerűen csak nem válaszolna és kész. (Mondjuk én mindenkinek mindig válaszolok, megjegyzem) Jó lenne nem attól tartani, hogy csak dugni akar. Jó lenne tudni, hogy válogat és valamiféle válogatás eredményeképp válaszolt nekem, nem azért, mert nincs punci.

Jó lenne, ha nem csak a mellméretem számítana, hanem a diplomáim és az általam elért dolgok is jó nővé tennének. (Mondjuk nem tartanék el senkit soha nőként, engem sem kell). Jó lenne, ha nyugodtan lehetne pocakom, mert az anyutest egy csomó pasinak szexi, nem kellene többet szőrtelenítenem,mert egy nő így természetes. Jó lenne, ha letolhatnám a hajamat egy centisre nyáron, hogy ne melegítsen. Menstruáljon csak a pasi, aggódjon ő a nemi betegségek, terhesség miatt. Hiszen ezért válogat ő.

De akkor az lenne, hogy a nők férfiak lennének, a férfiak meg nők. Mi értelme lenne a cserének?

2021. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!