Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kipróbálnátok egy napra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok egy napra a fordított netes társkeresős világot?

Figyelt kérdés

A férfiak kapnak az első 30 percben 50 levelet(még a legrondábbak is)

Bármelyik férfi szexelhet amikor csak akar.

Megtehetik, hogy nem válaszolnak akinek nem akarnak.

Az egójukat az egekbe emelik (a rondáknak is)

Ingyen kaját, ellátást, lakhatást, drága telefonokat kapnak a szexért.


A nőknek pedig általában nem jönne válasz az üzenetükre és emberszámba se lennének véve.


2021. okt. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

40#

Én sosem hagytam magam megalázni

Csak akkor próbálkoztam ha volt értelme és nem volt esélye megalázni, és kegyetlen vagyok minden nővel is aki megalázni próbálna. Persze nincs is így nőm, de sosem akarnék becsület nélkül élni, akkor inkább egyedül

2021. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi intelligens módon próbálkozik ismerkedni és van annyi emberismerete, hogy nem üres fejű ribikéknél, akkor nem lesz megalázva. Akkor megmondják neki, hogy van barátom, vagy köszi de nem egymást keressük és kész. És persze az is lehet, hogy szerencséje lesz, bár ahhoz inkább az kell, hogy valahonnan ismerd az illetőt, ismeretlenül kevés nő szereti ha leszólítják.
2021. okt. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!