Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kipróbálnátok egy napra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok egy napra a fordított netes társkeresős világot?

Figyelt kérdés

A férfiak kapnak az első 30 percben 50 levelet(még a legrondábbak is)

Bármelyik férfi szexelhet amikor csak akar.

Megtehetik, hogy nem válaszolnak akinek nem akarnak.

Az egójukat az egekbe emelik (a rondáknak is)

Ingyen kaját, ellátást, lakhatást, drága telefonokat kapnak a szexért.


A nőknek pedig általában nem jönne válasz az üzenetükre és emberszámba se lennének véve.


2021. okt. 17. 08:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
7%

"Egy átlagos, átlag alatti csúnyácska nő is talál szexet magának, aztán közbe ha szerencséje van össze akad egy komoly kapcsolat is."

Ezt így helytelen mondani!

Mert a nők azt mondják erre jogosan hogy nekik nem szex kell, ami igazából mindkét nemre igaz.

Szexet ugyanis bármelyik incel is bármikor kap ha prostihoz megy, de elvonatkoztatva az árától vajon azzal elégedett a legtöbb férfi?

Nem, sokkal inkább a tartós párkapcsolatban érzik jól magukat többségében ők is.

Szóval amit mindkét nem normálisabbja akar az legtöbbször a párkapcsolat, és egy fiatalabb átlag nő azt is könnyebben talál mint egy átlag férfi

2021. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
91%
#27 Azért a ribik szokásaiért hadd ne az átlag nő legyen már a felelős....ők sem élvezetből csinálják, hanem önértékelési problémáik vannak, kényszeresen "jó nők" akarnak lenni, kényszeresen meg akarnak felelni a férfiknak. Ha nem így lenne, akkor nem idegeneket szopkodnának, hanem párkapcsolatot keresnének. De attól félnek, mert ott ugye van elköteleződés, megfelelés stb. Eleve az orgazmust is nehezen éri el a legtöbb nő, az, hogy hagyja egy neki tetsző baromnak, hogy beleürítsen, hátha szerelmes lesz, az ugyanaz, amit írtok, hogy mit kéne csinálni egy átlag nőnek. Segítek: amelyik ezt csinálja, az a ribi. Mindegy, hogy szép vagy átlagos.
2021. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Én az elején nem érdek pár választ. Most nem döntheti el a nő, hogy kivel beszél? Nem írhat a neki tetsző férfinak? Ez nekem nagyon furcsa.
2021. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Higyjetek incelnek! Ahány tinderes csajjal találkoztam mindegyikről tudtam, hogy pasiról pasiról szexel (mert nekem is meg volt), aztán utána megállt egynél, gondolom jó volt a mérete neki.


Ennyit erről.

2021. okt. 17. 13:02
 35/42 anonim ***** válasza:
91%
#34 Ebből csak azt látom, milyen ribikkel ismerkedsz. Nyilván az átlagos nő nem jó neked, csak fröcsögni rájuk. Egyetlen nőismerősöm sem csinálja ezt, igaz, nem is tinderezik egyik sem.
2021. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
96%
A méret miatt nyilván. :)
2021. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"átlag alatti csúnyácska nő is talál szexet magának, aztán közbe ha szerencséje van össze akad egy komoly kapcsolat is.


Ezzel szemben férfiként egy sziáért is küzdeni kell, nem hogy a szexért. Örülsz, ha egyáltalán rád néznek, mert ha már bepróbálkozol bárkinél jön a szánalmas lenézés, hogy "ez meg mit akar?""

Átlag alatti, kifejezetten csúnya nő vagyok. Csak olyan szexpartnert találnék magamnak, amilyennek a női megfelelőjétől te is, minden más férfi is elhányná magát.

Nekem is kőkeményen meg kellene küzdenem egy sziáért is, de nyilván nem teszem, mert tudom, hol a helyem. Csak a fanyalgást, a szánakozó, lenéző pillantásokat kapom. Én most sem vagyok emberszámba sem véve. Még a többi nő által sem. Kb. egy rugdosnivaló kripliként tekintenek rám. Ennyit számít egy nő esetén, ha ronda. Bárki bármit megengedhetőnek érez magának vele szemben. Egy férfival szemben azért legalább nem mernek olyan messzire elmenni...

2021. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

"Ennyit számít egy nő esetén, ha ronda. Bárki bármit megengedhetőnek érez magának vele szemben. Egy férfival szemben azért legalább nem mernek olyan messzire elmenni..."

Jó ezt tudjuk, és sajnáljuk is, mert a naaagyon ronda nőknek eléggé korlátoltak a lehetőségei, és a helyzete elég megalázó

Férfiként ha ronda is vagy, de azért van lehetőséged arra hogy tiszteljenek és emberszámba vehetnek, csak épp a csajozásban vagy nagyon nehéz helyzetben, de legalább nem aláznak meg. Ezért is szeretek férfinak lenni, olyan méltóságteljes szerintem

Szóval megértjük hogy neked a legrosszabb, de inkább az átlagos külsejű emberekről van szó, akiknél ordító a különbség férfiak és nők között.

2021. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
De akkor tényleg legyen az, hogy a terhesség miatt a fasziknak kell aggódnia, és legyenek a férfiak számára undorító fétisek, amiktől paráznak, hogy a nő majd meg akarja velük csinálni. De nem olyan, ami izgat - olyan, ami totál nem. És nem tudhatod, hogy nem fog le simán, és nem csinálja meg veled.
2021. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Férfiként nem aláznak meg, 38-as?

Tudod te, miről beszélsz?! Ott vannak csak az igazán bunkó megalázások/lekoptatások!

2021. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!