Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kapcsolatban általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban általában a férfinak kell adnia a határozottságot, magabiztosságot, problémamegoldást, egzisztenciát, döntési képességet, akkor egy nő mit ad általában egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 00:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8. Én azt elfogadnám hogy adja ugyanazokat a nő is mint a férfi amiket felsoroltam, csak sajnos a társadalom nem várja el ez ezeket.
2023. ápr. 16. 05:55
 12/26 A kérdező kommentje:
10. Aha ....Tehát akkor a férfi ezeket nem kell teljesítenie? Nézzen ki jól, megcsalhatja a nőt, nem kell segítenie neki semmiben?
2023. ápr. 16. 05:57
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a legtöbb férfit zavarja, ha a nő mellette döntésképtelen és úgy általában a felsoroltakból semmit nem hoz. Vagyis, aki férfiakat én ismerek, őket ez zavarná. Hogy a társadalom mit vár el, azt nem tudom, de egyéni szinten mindenki mást vár el a párjától, aki ha teljesíti ezeket (és az ő elvárásait is teljesíti a másik fél), akkor zömében összejönnek. Ilyen egyszerű.

Amúgy a társadalom valóban azt várja el a nőktől így univerzálisan, hogy gyerekeket szüljenek és az otthon melegét biztosítsák. De egyéni szinten te elvárhatsz akármit, nem kell háztartásbeli feleséget keresned, aki mindenáron 5 gyerekre vágyik, amikor te nem szeretnél egyet sem és körbeutaznád a világot inkább. A saját céljaidnak megfelelő nőt keress, aki azoknak az elvárásoknak felel meg, amiket te magad támasztasz vele szemben, nem a társadalom.

2023. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%

"Szerintem a legtöbb férfit zavarja, ha a nő mellette döntésképtelen és úgy általában a felsoroltakból semmit nem hoz."


Nem zavarja őket.

Egy nő értékét - evolúciós okok miatt, a legtöbb esetben - férfi szemszögből elsődlegesen a külseje határozza meg. Csak ezt általában nem vállalják fel, mert elég ciki lenne a nő szemébe mondani, hogy "engem amúgy nem érdekel sem a magas iskolai végzettséged, sem az, hogy mennyire vagy döntésképtelen, csak az, hogy miként nézel ki".

Pedig ez az igazság.

Ha Palvin Barbi egy iskolázatlan, gyenge jellemű nő lenne, számos pasi akkor is feleségül venné - ha tehetné, - mivel egy nagyon szép nő.


Van persze kivétel, akiknek számít a jellem, ezeket az embereket szapioszexuálisnak hívják, én magam is ilyen vagyok. De a legtöbb pasi nem ilyen.


"10. Aha ....Tehát akkor a férfi ezeket nem kell teljesítenie? Nézzen ki jól, megcsalhatja a nőt, nem kell segítenie neki semmiben?"


De, egy férfinek is kell ezeket teljesítenie.

Mondjuk a külsőnek annyira nincs jelentősége, mivel a nők elsődlegesen a jellemre buknak.

Ha egy pasi domináns, magabiztos, akkor nem számít, ha nincs Hollywood-i külseje.

2023. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szeretném, ha mindenben helyettem döntenének. Mi a férjemmel mindent megbeszéltünk, és közösen döntöttünk. Egyikünk sem erőszakolta rá az akaratát a másikra.
2023. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

A határozottság és a magabiztosság szerintem szinonímák, azt vegyük egynek, mellé még a megbízhatóságot írnám. Az összes többi jó, ha van, de lehet, hogy egy kapcsolatban azt éppen a nő képviseli erőteljesebben.

A nő azt adja egy kapcsolatban, hogy társa a férfinek. Ha kell kiegészíti,ha kell erősíti és igen, ha a két dudás egy csárdában szituáció van,akkor,ha kell hàtra lép. Cserében a férfi is ezt teszi.

2023. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

14 pedig igen is nézzen ki jól egy férfi. A legtöbben semmi férfias kiállás nincsen.

Lehet gyenge jellem is meg beszari, sőt lehet papucs is...csak legyen pénze. Ez kb ugyan ilyen, mint amit Te írtál.

2023. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
A nőci költi el a pénzt, mert egyenlőség van.
2023. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%
#4 Pedig alanyi jogon csak a nőket és a gyerekeket szeretik.
2023. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Emberi tulajdonságokban nincsenek férfi és női szerepek. Mindkét nem között van ilyen is és olyan is. Náluk például én (nő) vagyok a határozott, magabiztos, problémamegoldó.
2023. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!