Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Mi a véleményetek erről, szerintetek mennyire van meg bennetek az alábbi tulajdonság?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 3. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Önismeret?? Ne viccelj, ezekben ez semennyire sem található meg..
2021. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Bennem semennyire, mert 12-es Napom van :(



Bocsi :)



37F incel

2021. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Mehetnétek bárhova önkénteskedni stb, lehet megismernétek sok embert, az otthonlétnél és a "nem történik semmi", "nem jönnek a nők" jellegű panaszkodásnál minden jobb.

Nem nőként írtam.

2021. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Addig nem érdekel az önreflexió, amíg legalább annyi matchem nincs, mint a 3/10 bálna csajnak, mivel nála biztos nem vagyok értéktelenebb. Itt nem reflexió kell, hanem helyre kell tenni a párkapcsolati piacot.
2021. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
#4 látom észnek is híján vagy ;)
2021. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy rossz helyen van a fókuszpont, ahogy ez #4 esetén látszik: "ha majd ez történik, majd akkor" stb, pedig rossz hozzáállás külső körülményektől függővé tenni bármit...
2021. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Túlságosan is. Pont emiatt vannak tele kételyekkel önmagukat illetően, ami végső soron hátrány.
2021. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyébként egy idő után igenis meg kell tanulni nem magadat hibáztatni (megfelelő önreflexió mellett).

Belátható például, hogy egy olyan vizsgán bukni, ahol 95% feletti bukási arány van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem tudjuk az anyagot vagy nem megfelelően tanultunk. Persze ezt megint csak az értheti, aki volt hasonló helyzetben.

2021. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy dolgot magyarázzon el nekem itt valamelyik nagyokos senkiházi!

Mégis mire megyek az önfelexióval, ha a felismert hibáimat - amelyek az alapvető jellememből fakadnak - képtelen vagyok orvosolni?

Tehát hiába vagyok önkritikus, hiába ismerem fel azt hogy mi a probléma velem, ha attól még ugyanúgy fogok viselkedni, mert a viselkedési formám a szerves részem, ami már régesrégen rögzült.

Itt csak gúnyolódó ostoba okoskodásokat látok, nem tanácsokat

2021. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

"rögzült" -> át lehet alakítani, önismerettel, szakember segítségével.

Egyébként én nem beszéltem veled lekezelően és nem neveztelek "senkiházinak".

2021. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!