Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső tulajdonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső tulajdonsága alapján nem jönnétek össze férfival? Hölgyek véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be, akkor nem. Nem kell ahhoz fogatlannak, büdösnek vagy törpének lennie, hogy ne érezzek vonzalmat. Azt meg még én sem tudom megmondani, mitől függ, hogy érzek-e vagy sem.
2021. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek annyira buta kérdések. Két szóban meg tudom válaszolni:

ÖSSZKÉP

SZIMPÁTIA


Ennyi, semmi több. Engem aztán nem érdekel, hogy kék-e a szeme vagy barna, hosszú a haja vagy rövid, 170 centi vagy 190, ha ápolt és megvan az összhang.

2021. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Buta vagy sem, csak próbálom kitalálni hogyan kelthetnék pozitív benyomást egy nőnél már elsőre. Sajnálom ha nem ütöm meg a szinteted. Azért köszi a választ, ment a zöld. :)
2021. aug. 15. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik a kérdésre ekzakt vàlasz


Megfelelni úgy sem tudsz, csak legyél igènyes meg edzett , és majd eldöntik , hogy oké vagy sem

2021. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem leginkább az ami taszít, ha nem férfias a viselkedése, a hangja, az öltözete, a testfelépítése.
2021. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

valoban az osszkep a lenyeg, de ami kizaro ok:


- elhizas (egyaltalan nem kell kigyurtnak lennie, de a koverseg taszit)

- ha nalam alacsonyabb

- ha nalam vekonyabb

- ha igenytelen (pl. koszos korom, rossz, szuvas fogak, zsiros apolatlan haj stb..)

2021. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Az igenytelensegeket nem irom le, az gondolom egyertelmu, hogy legyen valaki apolt, egeszseges.

Szoval ami elsore kizaro ok, az pl a kopaszsag. Kiraz a hideg tole, ha arra gondolok, hogy valaki kopasz fejet kelljen simogatnom🤢 Ez van, bocsi minden kopasztol.

2021. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

#7


De a kisbaba is kopasz 🚼

Ahol gyantàzol ott is kopasz - sima


Kérj bocsànatot a babàktól!😋

( Mindegy is , tudom hogy megosztó )

2021. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ápolatlan. Ezen kívül egy olyat se tudok, ami önmagában kizáróok lenne.
2021. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amiről biztosan tudom, hogy nem jön be:

- külső igénytelenség, ápolatlanság (nem divatfiút várok el , de ne legyen piszkos, büdös, ne legyen kirohadva a fogsora, tartsa rendben a körmét; ha van, haját, szakállát; méretben, színben, stílusban passzoljanak a ruhái, alkalomhoz illően öltözzön stb.)

- nagyon szélsőséges testalkatok (anorexiás / 8 éves kisfiú testalkat; elfolyósan kövér / szumós; ízléstelenül túlgyúrt)

- nagyon elvetemülten extrém hajak (pl. fél oldalt felnyírt és másik oldalon hosszú; két oldalt felnyírt, középen befont copf stb.)

- fültágító

- nagyon feminin öltözködés (csillogó, rózsaszín, leggings, nagyon cuppanós felső, rengeteg ékszer, látványos és csajos smink)

- sztómazsák

- teljesen szőrtelen test

- felül kopasz, alul dzsungel haj

- szakmunkásbajusz, foltosan növő arcszőrzet

- nálam látványosan alacsonyabb (mondjuk az 156 centimhez képest kb. a törpenövésűeket jelenti)

2021. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!