Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire megyek a fizikai dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek a fizikai dolgok leleményes problémamegoldásának a képességével az életben, ha ez semmit nem ér ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az élet nem csak ismerkedésből áll, szóval nagyon is sokra.


Sokaknak a problémamegoldás nem megy valami jól, pedig egyáltalán nem egy elhanyagolható készség.

Tudod sok ember számára egy pohár mindig félig üres és elfelejtik, hogy ezzel együtt félig tele is van...

2017. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül ezt nem tudom élvezni, nem okoz már semmi örömet.
2017. okt. 31. 21:03
 3/5 anonim válasza:

Tényleg sokra mész vele! Amikor majd eljön az igazi társad, aki több, mint egy üres fejű, TV függő tini.

Baromi jó érzés, amikor a feleségem és kisfiam örül és megbecsüli, hogy apa nem egy balfék, aki a villanykörte cseréhez is villanyszerelőt hív. :)

Bár nem írtál életkort, de előbb-utóbb eljön a másik feled, aki értékeli a tulajdonságaid.

Istenem, én is mennyi agyatlannal ismerkedtem meg régen. :) Csak az öltönyt látták...a melegítős, szerelgetős énemre nem is voltak kíváncsiak. Nem is vettem el egyet se.

32F

2017. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A problémamegoldáshoz kell kreativitás. Az ismerkedéshez is (szerintem). Lehet, hogy gyakorolnod kell/fejlesztened ezt interperszonális szempontból, de egy tőről fakad, jó alapokkal indulsz, előrébb vagy, mint aki nem képes ilyesmire.


Nekem személy szerint a tököm tele a cselekvésképtelen, gyakorlatiatlan emberekkel, akiknek mindent az orra elé kell tolni, annyira nem használják az agyukat. Rád ez (ha igaz, amit mondasz), nem jellemző. Valószínűleg nem lesz baj soha az improvizálással, a programok megszervezésével, a meglepikkel, de szerintem más dolgokkal sem.


Nem rossz ez, csak élezd ki erre is, azt cső.

2017. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy túl sokat gondolkodok. Egy barátommal nagyon hasonlóan gondolkodunk és már többször megerősítettük egymást abban, hogy ez a hiba.

Próbálom az ismerkedést is racionálisan lekövetni, de ehhez inkább az kellene, hogy kapcsoljon ki az agyamnak ez a része. Az a baj hogy csak ilyen része van.

2017. okt. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!