Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az az emberi viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az az emberi viselkedés, meg a minimum, hogy a férfi fojtsa el a vágyait?

Figyelt kérdés

Komolyan miért akkora bűn ha egy férfi megnéz más nőket a neten, és kiveri rá.


Pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



#bűn #Emberi minimum #Ne vágyj többre
2023. ápr. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
47%
Az életről inkább ezek a pöcskirályok hoznak le, akik válaszolni sem tudnak, hogy miért ilyen qrva fontos másokat nézegetni.
2023. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

21. Nem k@rva fontos. De ha egyszer a párom nem ad annyit amennyit szeretnék akkor mit csináljak?

A opció, pótlóm magamnak.

B kidobom mert nem elég jó nekem.


És persze tudom, most jön az hogy nem kell az igazat megmondani szakításkor. De aki szerint ilyen szinten halálos bün maszturbálni, meg mást megnézni, annak hogyhogy nincs baja a hazudozással.

Akkor korrekten meg kell monda a másiknak hogy kevés vagy.

Ja hogy az is fáj? Sz@r ügy!


Amúgy meg ez a szexualitást cikiző mentalitás honnan jön? Az a természetes hogy a férfi szexelni akar a nővel, és viszont.

2023. ápr. 15. 15:01
 23/55 anonim ***** válasza:
73%

Ugye vágod, hogy kitaláltál egy párbeszédet, és azzal vitatkozol?


Szerintem szakítani kell, és ha a másikat érdekli, elmondhatod, miért. Az, hogy megsértődik vagy sem, az ő dolga.

2023. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

23. Részben talán igen. Csak ez a minden kilappol, akkor minek is úgy néz ki hogy:

Ha a nő menstruál akkor ne, kössél csomót.

Ha nőt a szülei vagy valaki megbántotta akkor ne, kössél csomót.

Ha a nő barátnőjének a kiskutyája meghalt, akkor is kössél csomót.

Terhes, meg a gyerekek terhelik…stb szinten késsel csomót.


Szépen hangzik hogy minden jó és akkor minek. Csak ez az esetek többségében nem úgy megy hogy mindig minden jó.

És még egyszer én nem kértem hogy erőltesse magát rám. Csak azt hogy ne legyen már baj ha megoldom magamnak, azt amit önhibáján kívül ő nem tud.

2023. ápr. 15. 15:18
 25/55 anonim ***** válasza:
17%
fleshlightal kapcsolatban kerestem kérdéseket tapasztalat terén. Az egyik válaszoló azt írta eljátszadoznak vele a nőjével. Volt egy másik aki aztírta megmutatta a nőjének a kérdést és őt választást elé állítaná, hogy vagy ő vagy a cucc. Szóval nem lehet egyoldalúan azt állítani, hogy mind elítél bármit is.
2023. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

25. Én nem is akartam egyoldalúan állítani semmit az összes nőről. Csak azokat nem értem aki ilyen mereven elítélnek mindent.

Értem én hogy nekik nincs libidó ha egy kicsit is nem stimmel minden, de ezért miért én kínozzam magam?

2023. ápr. 15. 15:34
 27/55 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg kérdező. Amennyiben a szex kevés teljesen normális a maszturbáció, bármelyik szexuálpszichológus ezt fogja mondani, keress rá a neten. Ami a problémát jelentheti inkább az az, mire maszturbálsz, mit okozol ezzel a partneredned. Például neki pici mellei vannak de te a hatalmas tőgyekre masztizol, ez bármelyik nőnek nagyon rosszul esne és ettől sérülne a kapcsolat hosszú távon.
2023. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy ahogy ezeket felsorolod, teljesen érzéketlennek tűnsz. Mintha a kapcsolatodnak az lenne az egyetlen lényege, hogy BASZÁS, és kétségbe vagy esve, ha nem lehet baszni. Mintha minden, ami történne az életedben csak kitöltené az időt a következő baszásig.
2023. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
35%
Mibajod neked a baszással?
2023. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
68%
Hogy nem arról szól a kapcsolat 100%-ban.
2023. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!