Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek nem lenne fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem lenne fontos a megítélésük, mikor arról kell beszélni, milyen férfit találnak vonzónak, elmondanák végre egyenesen, mikre buknak ténylegesen?

Figyelt kérdés

Tehát ez a romantikus, érzelmileg elérhető, megbizható, hűséges nettó hazugság, amit előadnak, csak azért, hogy jó színben tűnjenek fel, valójában meg állandóan a panaszkodás megy, hogy félrekúrt több csajjal, nem lehet vele beszélni, leszar szülinapon, névnapon, akkor keres ha akar valamit, alkesz, ilyesmik, ezek mikor kerülnek nyíltan kimondásra végre?


Sok buta faszi meg a mai napig elhiszi, hogy a csokor rózsa meg az udvarlás kell 😂 Őket is illene már nem hülyére venni.


A szokásos ki bántott meg incel csipogásra nem vagyok kiváncsi, megsértődni lehet menni máshova, meg visszairatkozni az óvodába.


2023. ápr. 1. 15:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"A legtöbb férfinak viszont olyan tanácsra lenne szüksége, hogy hogyan kerüljön át a második csoportból az elsőbe - de a nők "bölcs szavai" erre egyáltalán nem vonatkoznak"


Elmondanám, hogy én lényegében egy kérdést írtam ki ezzel kapcsolatban, hogy felhívjam a figyelmet a problémára, és egyúttal indirekt segítséget is próbáljak nyújtani. Tessék:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Javaslom, olvasd végig az összes választ, és majd meglátod, hogy "mennyire" hajlandóak tenni a férfiak többségében azért, hogy javuljon a helyzetük.

2023. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azért annyiban megengedőbb lennék a kérdezővel, hogy pusztán a "kedves, rendes, odaadó, hűséges" mivolta nem tesz vonzóvá egy férfit. Ezeknek az értékek többsége eleve egy kapcsolatban bontakozik ki igazán, nem ismerkedéskor.


A primér VONZALOMHOZ szerintem is másra van szükség. Egészséges magabiztosságra, humorra, jó stílusra, lazaságra... Ezek azok a belső értékek, amik először megfognak egy emberben, és nem az, hogy mennyire hűséges.


Később meg nyilván azért megy szét sok kapcsolat, mert az először említett tulajdonságok egyik félből hiányoztak. De akkor sem lehet egyből a komoly kapcsolatba lépni, és átugrani az ismerkedős részt, ahol nem ezek a mély erkölcsi elvek diktálnak.

2023. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"kedves, rendes, odaadó, hűséges" mivolta nem tesz vonzóvá egy férfit."


Önmagában nyilván nem. Ez egy kapcsolathoz rettentő kevés, ez csak alap.

2023. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23

Úgy gondolod?

Ha valóban alap lenne, akkor szerintem nem volna ennyi szar, bántalmazó kapcsolat.


Én úgy látom, hogy ezek az értékek nem túl fontosak az ismerkedéskor, inkább később válnak azzá, csak addigra már sok víz lefolyt a Dunán...

2023. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24, mint írták, ezek nem a randin derülnek ki. Ráadásul mindneki a szebbik oldalát mutatja a randin, szóval simán lehet, hogy ismerkedéskor tényleg lyennek tűnik az ember.
2023. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A nők nem egy homogén halmaz. Van, aki hazudik magának, van, aki szeretne jobbat, de ösztönlény, van, aki nem jó emberismerő... és az is lehet, hogy van, amikor a két halmaz nem találkozik, amiről beszélsz. Nekem pl. tényleg olyan férfi kell és olyat keresek, aki megbecsül, aki figyelmes, aki romantikus (nem nyálas meg hajbókolós jófiúparódia, hanem személyre szabottan romantikus), aki hűséges... és ilyet is választottam mindig. Sosem volt olyan, hogy azon nyígtam, hogy megcsal meg nem tisztel... mert nem volt ilyen eset.
2023. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!