Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak a 'fiatal nő'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak a 'fiatal nő' tényleg ugyanaz mint nőknek a 'sikeres férfi' ?

Figyelt kérdés

Egy pasi azt mondta nekem erről hogy ez nekik férfiaknak ugyanolyan ösztönös dolog 10-20 évvel fiatalabb nőhöz vonzódni mint ahogy mi nők ösztönösen a magabiztossághoz, ambícióhoz, sikerességhez, adott esetben anyagi státuszhoz vonzódunk.


Szóval hogy nem törvényszerű hogy ennyivel fiatalabbat válasszanak, mint ahogy nőknek sem törvényszerű hogy kizárólag gazdag és sikeres férfival járjanak, de ösztönösen ez a program fut.


Ez igaz?



2023. márc. 28. 07:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Tükröm, tükröm mond meg nèkem ki a legszebb a vidèken? A tükör megmondja az igazat Hòfehèrke!!!"


Hogy mii?? Nem èn, hàt ezt nem bìrom elviselni inkàbb össze töröm a tükröt mert nem azt hallottam amit hallani akartam.


Persze ezt màsok előtt le fogom tagadni mert nő vagyok.


Sajnos ez zajlik napjainkban is.


A màsik kedvencem mikor egy nő kijelenti magàròl, hogy ő hercegnő ès ezèrt vele hercegnőkènt kell bànni.. Majd ezek utàn azt merèszeli mondani màsra, hogy gyerekes. Ez mi ha nem gyerekes???

2023. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

31. Ilyet ki említett neked?


Nem hercegnőként kell bánni a nőkkel hanem NŐKÉNT. Hogy érezze hogy ő igazi nő egy igazi férfi mellett..


Mondjuk ahhoz igazi férfit is találni kell. ,;)

2023. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!