Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak a 'fiatal nő'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak a 'fiatal nő' tényleg ugyanaz mint nőknek a 'sikeres férfi' ?

Figyelt kérdés

Egy pasi azt mondta nekem erről hogy ez nekik férfiaknak ugyanolyan ösztönös dolog 10-20 évvel fiatalabb nőhöz vonzódni mint ahogy mi nők ösztönösen a magabiztossághoz, ambícióhoz, sikerességhez, adott esetben anyagi státuszhoz vonzódunk.


Szóval hogy nem törvényszerű hogy ennyivel fiatalabbat válasszanak, mint ahogy nőknek sem törvényszerű hogy kizárólag gazdag és sikeres férfival járjanak, de ösztönösen ez a program fut.


Ez igaz?



2023. márc. 28. 07:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%

19


Egyébként én is azt akartam kapásból írni, hogy zsák a foltját a fő, kérdezői kérdésre, úgy értve hogy mind2 felszínes. Mégis mit vár?


Az a fajta pasi, aki presztízsből kezd fiatalabbal, mégis miért csodálkozik, hogy a fiatal csak ugyanilyen felszínes és vagy a kinézetét és/vagy a pénzét nézi.


De én aláírom hogy átlagos emberek között is vannak haszonlesők, szinten mindkét oldalon. Van ilyen nő az ismerősei körömben, aki lehúzta a férfit, a férfi meg ott sírt utána hogy milyen aljas.. hat ne haragudj. Ismerem a nőt, épeszű ember ezekbe eleve nem megy bele, nehogy már ne lassan a másik személyiségét, ami általában ad jeleket már az elejétől hogy valakinek mi a fontos…


Tapasztalattal azért általában már nem annyira naivak az emberek jó esetben, bár mindig vannak kivételek.


Meg aztán mit akarsz meglátni: engem felcsesz az olyan, aki csak a pénzére verő magát.. és mást nem tud felmutatni. Az én ismerőseim többsége sem a pénzre hajt, mert magam is szűrőm az ismerőseimet. Léteznek ilyenek, ismerek 1-2-t, de magad válaszod meg kikkel vagy közeli viszonyban. A ferfiakban a hozzáállás, magabiztosság, határozottság, személyiség sokunkál fontosabb, mint a pénz. Ismerek olyat aki tetszene, van pénze, de érzelmi analfabéta és képtelen felnőtt, értelmes kapcsolatra, sorra mennek is tönkre a kapcsolatai, mert a személyisége olyan, amilyen. Kár.. de ilyenbe én pl bele sem megyek.


Szóval nem mindenkinek a pénz az elsődleges, én sem a többséget mondanám, csak egy adott hányadát, de az én környezetemben is normális kapcsolatokra törekszenek a legtöbben.


Mondjuk mint írtam, az sem mindegy ki mivel akar villogni meg bevágódni a másiknál m.. ha valaki a pénzével, akkor ne csodálkozzon.

2023. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Van persze szerintem is sok olyan nő, aki a pénzéért fog szeretni / szeretne valakit. De szerintem inkább azok a férfiak panaszkodnak erről a tapasztalatról, akik ezzel is kezdték az ismerkedést, hogy "egy kedves szép csajt keresek, cserébe...". Aki üzletet akar, az üzletet kap. A másik meg hogy társadalmi elvárás is ez, amit sok férfi magukra vesz és megalázva is tudják emiatt érezni magukat, ha a párjuk sikeresebb. (Pedig azért ismerek több kapcsolatot, ahol pl. apuka maradt gyesen, mert kevesebb volt a fizuja.) Ehelyett a normális nők és férfiak magukkal nagyjából azonos társadalmi, anyagi, szellemi szinten lévő társat keresnek, akivel ki is tudnak jönni és azonosak a céljaik, és akkor nem azért kezdenek bele, mert az jó üzlet meg majd tudom irányítani a másikat a saját malmomra, mert megvettem kilóra a pénzemért vagy a szexért, hanem azért, mert a másik jó társaság. Ahol a kapcsolatot egy barátság IS összetartja és nem csak szex és az anyagiak, az tud működni - bár persze fontos a másik kettő, önáltatás, ha nem - de érdemes erre figyelni a választásnál, és nem csak beleképzelni valakit a jelöltbe. Akivel jó barátok vagytok, ott ha egy darabig hiányzik a szex vagy hullámvölgy van anyagilag, akkor is túl lehet lendülni rajta. Ha csak üzlet van és már nem éri meg, akkor kuka.
2023. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

20#-as


Koràbban ezt ìrtam "

Tudom mert voltam ezen az oldalon. Néha megdöbbentem, hogy a párkapcsolatban lévő nők simán felajánkoznak csak azért mert az nap tetszettem nekik."


Szerinted, ha nem nèzek ki jòl akkor mièrt akartak lefeküdni velem a kapcsolatban èlő nők??


Làtod ez a tipikus pèldàja mikor nem bìrod elviselni az igazat ès egyből bosszùt akarsz àllni. Női bosszù , rà kell kontràzni mèg a vègèn kiderül az igazsàg..


Mindig azzal jönnek a nők, hogy jaj ne àltalànosìts , ez egy hàrìtàs.


Fordìtsuk meg! Amikor egy nő azt mondja, hogy nem, nem igaz, hogy a Magyar nők nagy rèsze pènzèhes akkor ez nem àltalànosìtàs??


Ja hogy ilyenkor nem baj, hogy egy nő kijelenti àltalànossàgban.


Az ki van zàrva. Ès mièrt jaa hàt azèrt mert te nő vagy ès nem bìrod elviselni ha valakinek sok-sok ilyen tapasztalata volt a nökkel.Mièrt? Mert te nő vagy ès minden egyes kritikàt magadra veszel.


Szerintem pont te nem kellesz a pasiknak ezèrt lettèl ideges ès mondtad egyből, hogy nem 10/10 cicababàkat kell vàlasztani .


Tudom szerinted csùnyàcska nőket kène vàlasztani mint te sajnàlatbòl ès cserèbe te nem csak a pènzèrt lennèl a fèrfival mert örülsz , hogy vègre egy pasi hozzàd èr.



Ès mèg valami.


Ne àltalànosìtsàl!!!

Ne mond azt, hogy nem a nők nem èrdekek csak a 10/10-es cicababàk mert ez àltalànosìtàs!!!!!



🤭🙃😉😘

2023. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%

21#-es.


A mùltbèli tapasztalataimat ìrtam le.


Sajàt kapcsolatam, 13 èv muunka együtt a nőkkel, plusz a baràtaim akiknek ismertem a nő ügyeit.


Sajnàlom, hogy te is igazsàg fòbiàs vagy, de attòl mèg nekem ezek voltak a tapasztalataim.


Aztàn külföldre költöztem ès màs nemzetisègű menyasszonyom lett.


Csodàk csodàjàra az első nő az èletemben akit soha nem èrdekelt, hogy mennyi pènzem van.



Èn soha nem vàgtam fel a pènzzel mert otthon nem volt sok pènzem, tehàt nem tudom honnan vetted ezt a marhasàgot.

2023. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%

23,24



Te nem tudod elviselni, hogy léteznek normális nők is. Tartással, becsülettel és saját önálló élettel.



Itt többen is szinte egyöntetűen válaszoltunk, neked is.


Ideje lenne elfogadni, hogy nem csak a te véleményed létezik.. 🫡🤗😂

2023. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

24

Ahogy te a saját tapasztalatod írtad le, úgy mi a miénket. ;)

2023. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nők és férfiak ugyanúgy sokfélék. Van, akinek nem éri meg megcsalni a párját, mást meg az ösztönei irányítanak és nem is érti, mi a gond ezzel. Aztán meg vannak teljesen aszexuálisok vagy akik gyűlölik a másik nemet mindenféle rossz tapasztalatok, minták miatt. Tényleg annyiféle ember van, felesleges ilyen recepteket és fiókokat keresni. Olyat kell találni, akivel pont klappolsz vágyakban, világképben, étvágyban, mittudomén... - és az is lehet csak egy időre vagy örökre vagy monogámon vagy poligámon, csak ti ketten értsetek egyet ebben és ne szívassátok, bántsátok egymást.
2023. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

25,26



A problèma ott van, hogy többnyire a nők bizonygatjàk itt, hogy ez nem igaz ès nem pedig a fèrfiak mondjàk..

2023. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

28

Imádom. :) Te meg azt bizonygatod hogy a legtöbb nő ilyen. Ez miben más?


Xar körökben mozogsz barátom, ugyanúgy ahogy azok a nők is, aki szerint minden férfi ugyanolyan. Meg is erdemli az ilyet, ha ennyire egysíkú vagy az életben is, mint ahogy itt prezentálod. inkább gondolkozz el miért vonzod be pont ezeket a típusú embereket. (Persze persze benned nincs hiba, mindig mások a hibások, tudjuk)


Aki meg máshogy látja mint te, az meg szimplán hlye. Igen, bizonyára így van.

2023. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28. Csak általánosítani tudsz, aztán kiderül hogy te nem voltál alkalmas egyikükkel sem kapcsolatra. :)


Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :)

2023. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!