Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak a 'fiatal nő'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak a 'fiatal nő' tényleg ugyanaz mint nőknek a 'sikeres férfi' ?

Figyelt kérdés

Egy pasi azt mondta nekem erről hogy ez nekik férfiaknak ugyanolyan ösztönös dolog 10-20 évvel fiatalabb nőhöz vonzódni mint ahogy mi nők ösztönösen a magabiztossághoz, ambícióhoz, sikerességhez, adott esetben anyagi státuszhoz vonzódunk.


Szóval hogy nem törvényszerű hogy ennyivel fiatalabbat válasszanak, mint ahogy nőknek sem törvényszerű hogy kizárólag gazdag és sikeres férfival járjanak, de ösztönösen ez a program fut.


Ez igaz?



2023. márc. 28. 07:42
1 2 3 4
 11/32 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Nem, általában az a nő, akar sikeres férfit akar, az maga is sikeres az életében és nyilván hozzá méltó, egyenlő társat akar.

Az a pasi, aki szignifikánsan fiatalabb nőt akar, az egy alárendelt partner akar magának.

2023. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

32 vagyok, és még mindig észreveszem amikor bejövök 25 éveseknek is, meg a 30-40 évesnek is.


20 évesen azt olvastam 25 felett jön a lejtő, majd 25 évesen hogy 30 felett. Most vmelyik kommentben látom, hogy 35 évesen 😂 mostmár nagyon várom, mikor leszek lepukkant és nem vesz észre senki. 😄

(Bocs az offért, csak 1-2 szórakoztató kommentre reagáltam)

2023. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

12-es! Nem mindenki pukkan le! Volt melóhelyemen 57 éves nőkért is odavoltam. Itt meg a nálam fiatalabb 40 éves is nyanya fejű! És az a vicc hogy ez nem vicc. Sokan 20 után lepukkannak.

Te meg egyre jobban ki fogsz tűnni ezek közül a korosztályodban.

2023. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

13. Én is olyan 5-6-7 ebet tudok letagadni, bár én csak 24 leszek.


Aki nyanyafejű, azt szimplán nem érdekli az arca öregedése. :/


Nem csak genetike ez, tenni is kell érte.

2023. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
49%

Én azt tapasztaltam, hogy a nők többsége igen a pénzhez, a sikerhez, sokszor a tárgyakhoz vonzódik. Hogy ösztönösen vagy nem azt nem tudom.


Viszont szintén rengeteg nő vonzódik a jó jóképű, sármos pasikhoz és simán lefekszenek vele párkapcsolatban is.


Tudom mert voltam ezen az oldalon. Néha megdöbbentem, hogy a párkapcsolatban lévő nők simán felajánkoznak csak azért mert az nap tetszettem nekik.


Aztán persze belém láttak sok olyan dolgot amit én sosem állítottam magamról, pl, hogy milliárdos vagyok.


Természetesen mindig mikor ez kiderült a lányok futottak vissza a pasijukhoz mert az a biztos.



Volt olyan barátom aki állandóan csak a jóval fiatalabb lányokat hajtotta és egy nála egy évvel fiatalabb is öreg volt neki.


Én nem ilyen vagyok.

Ahogy előttem is mondták van olyan nő aki 30-40 évesen is nagyon vonzó és szintén van olyan nő akinek a kisugárzása annyira kellemes, hogy azt érzem mindenképpen meg akarom ismerni és nem csak a szex miatt.



Volt 10 évvel fiatalabb és kb 6 évvel idősebb nő is az életemben.


Nagyon egyén függő ez az egész. Hogy mit vált ki belőlem a másik.


Az biztos, hogy nagyon sok olyan nőt ismertem aki addig vonzódik csak amíg van pénz, siker.


Ha baj van egyből szakítani akar mert már nincs előnye a kapcsolatból.

2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

15. Szerencse, hogy ez a "nők" kis százaléka. Hívjuk őket csajoknak, bizonyos korig.


Az igazi nő nem ezeket keresi, kettő ember is megtudja a hátteret közösen teremteni. Nem minden nő húzza le a másikat. Mítosz.

2023. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%

16-os te màr csak tudod. Èn ismerkedtem nőkkel vagy te?


Èn dolgoztam 13 èvig nőkkel össze zàrva nap mint nap vagy te?


Plusz ott vannak a baràtaim akiknek bele làttam a kapcsolataiba.


Van kit olyan baràtom is akiket mindig àtvertek a nők.


A szüleiknek köszönhetően katptak lakàst fèl èven belül mind a kettőnek lett komoly kapcsolata ès ma màr mind a kettőnek van gyereke.


Amìg nem volt lakàsuk addig a nők àtvertèk, lekoptattàk őket.


Èn a sajàt tapasztalataimat mondom meg amit làttam magam körül.

2023. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

17. Nő vagyok, onnan tudom.

A barátaim, ismerőseim NEM ilyenek!


A baj a fejekben van, akik csak a 10/10 cicababákat akarják, nem csodálom hogy át vagytok verve..

2023. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak a 10/10 cicababàk ilyenek.


10/6-tòl minden nő jò helyre akarja tenni a seggèd.


A legnagyobb problèmànak azt tartom, hogy sok nő odàig nem jut el, hogy beismerje, hogy vannak egyàltalàn ilyen nők a földön.


Egy autòmatikus tagadàs ès tàmadàs jön pl töled is.


Gondolod, hogy unatkozom ès poènbòl kitalàlok kamu törtèneteket?


Azèrt mert te nem ilyen vagy = szàmodra nem lètezik, hogy egy àtlagos nő is lehet ilyen..


Nő vagy pont ezèrt nem fogod elismerni ès nem pedig tudni, hiszen te nem akarsz felszedni nőket.

2023. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

19. Elmagyaráznád miért minden legtöbb, hozzád hasonló férfi szenved abban hogy általánosít? Ez itt a probléma.



Szerinted a legtöbb nő ilyen, szerintem bizonyos nők ilyenek.



Fájna beismerni hogy nem minden nő megy a pénzre, csak azért mert nincs másod a pénzem kívül? Nem nézel ki jól és ezzel kompenzálsz? Tényleg sajnállak..

2023. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!