Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 500e felet kereső pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 500e felet kereső pasi volt már olyan, hogy egy lány kiszemelt a jó fizetésetek miatt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 16:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
30: Ilyenkor bennem mindig az a kérdés vetődik fel, hogy ha valaki keres 500ezret van 40 rezsije meg 200 albérlet, a másik keres 300at 40 rezsi 0 albérlet.... akkor lényegében teljesen ugyanannyit keresnek. Tehát a fizetés csak egy szám :)
2023. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31

Egyébként is csak egy szám, miért, miért kéne hasra esni tőle?


Csak itt gyiken ontjátok ezeket a kérdéseket orrba szájba, hogy “nettó 400/500/600/800/1m elég már egy xy csajhoz?”


Mi köze ennek a kapcsolathoz? Miért kellene eldőlnöm tőle? A legtöbb ilyen gyík azért ezekkel jön, mert nincs semmi pozitív vagy értelmes tulajdonsága, életképtelen csajozni, élni is, és azt hiszik, hogy na most akkor már tapadnak majd a nők, rosszabb esetben azt hiszi, hogy ő most gazdag.


De ki tapad rá emiatt? A golddigerek?Vagy a sarki a Blaha-ról? Mert nem azt mondom h nettó 5 kevés pénz, de ha Sugár daddy-t akar játszani( a kérdés ezt sugallta), akkor körbe röhögik az igazi aranyásók, vagy keres egyet a putriból, oda elég lesz.


Szóval én kérdezem, tényleg miben más mint egy szám, és ki izgul rá vkire csak mert nettó 5-öt keres (ami kitartani, nyaralgatni, fizetni ezt-azt a másiknak kevés, ha ez a célja, hogy nőt tudjon felszedni.


Engem ez “figyelt már fel lány emiatt” kacagtat meg. Hagyja már magát. Ha a pénze miatti figyelemre gyúr, akkor arra meg még gyúrni kell. De tényleg nem értem a célját, láthatóan nem én vagyok a célközönsége 🤣🤣, de ha elmagyarázod, miben kiemelkedő, és miért kene felfigyelnem rá, megköszönöm, tényleg nem értem. 😄

2023. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,hogy igen. Nem erre hajtok és nem firtatom a keresetem de amikor már van egy kis rálátásuk utána sokkal "barátkozóbbak".
2023. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!