Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekel ismerkedéskor hogy a kiszemelt férfinek voltak-e és milyenek voltak az előző kapcsolatai? 30 felettiekre gondolok!

Figyelt kérdés
Régóta nem volt barátnőm és észrevettem hogy ismerkedéskor a nők mindig rákérdeznek a volt barátnőkre, kapcsolataimra. Én ezt nem szívesen osztom meg velük, illetve amikor meg tudják hogy lassan 10 éve nem volt senkim akkor fucsán néznek rám, pedig előtte semmi bajuk nem volt velem. Nem értem miért ennyire fontos nekik a múltam. Mindig elmondom hogy más dolgokra koncentráltam az életemben és egyébként sem vagyok kapcsolat függő. Ráadásul már baráti társaságban is megkaptam hogy nem vagyok normális mert rám nyomult egy nekem nem tetsző nő mindenki előtt és én visszautasítottam. Komolyan az emberek többségének csak ekörül forog az élete? Egyedül nem tudnak boldogok lenni? Nem hiszik el hogy van olyan férfi aki nem akar mindent megdugni amin luk van akkor sem ha régóta nem volt nővel? Sajnos legutóbb annyira felidegesített a kérdezősködése a lánynak akivel randiztam hogy megmondtam neki inkább ne folytassuk...
2023. márc. 17. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban elmondható, hogy minden ember eltérő, és más prioritásokkal és értékrenddel rendelkezik. Az, hogy valaki mennyire érdeklődik a párjának az előző kapcsolatai iránt, nagymértékben függ attól, hogy az adott személynek mennyire fontosak az érzelmi kötődések, a hűség és a bizalom.


Az előző kapcsolatokról való beszélgetés egyébként egy teljesen normális és természetes dolog az ismerkedés során, hiszen ezekből lehet következtetni valakinek a múltjára, a kapcsolati életmódjára és a jelenlegi igényeire. Azonban fontos megjegyezni, hogy minden embernek joga van arra, hogy megvédje magánéletét, és nem köteles minden részletet megosztani másokkal.


Azt javaslom, hogy az ilyen típusú kérdésekkel szemben az embereknek nyitottan kell lenniük, és őszintén el kell mondaniuk, ha bizonyos témákról nem szeretnének beszélni. Ugyanakkor, ha valaki túlzásba viszi a kérdezősködést, az már nem elfogadható viselkedés, és fontos, hogy az emberek határozottan fel tudják lépni saját határaik védelmében.

2023. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Muszáj rákérdezni, mert vannak kizáró okok, roma, pasi, és hasonlók.
2023. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De miért nem elég elfogadniuk azt a választ, hogy igen régen volt komoly kapcsolatom és kész. Miért kell a részletekbe belemenni hogy "ki volt az, mutasd facen", "együtt laktatok" stb... Olyan régen volt hogy teljesen felesleges kérdezősködni mert, már én sem emlékszem mindenre.
2023. márc. 17. 10:14
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Én leszarom. Inkább ne beszéljen róla.

Én se beszélek az exeimről.

2023. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
3. Nyilván nem kell vérminta, vagy a születési papírjainak másolata, de tudjam már, hogy cigó volt-e, vagy Béla!
2023. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm!

5-ös persze, ha valaki bi akkor ne titkolja.

Hogy milyen etnikum volt még az is jogos szerintem.

Csak én nem ezt vettem észre, azt látom hogy "mesélnem kell" a volt kapcsolataimról. Mintha vizsgáztatnának, hogy vajon tényleg volt-e már komolyabb kapcsolatom nőkkel, és ezt 1-2 randi alatt akarják megtudni :D

Ha pedig azt mondom nem emlékszem már mi volt az is fura... Lehet én fogok ki rossz nőket, de általában mindig rákérdeznek, amíg én sosem kérdeztem egy nőtől sem az exeit vagy hogy most van-e más kiszemeltje rajtam kívül, ha szeretné majd elmondja magától.

2023. márc. 17. 10:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert, sok mindenre tudnak következtetni az exekkel kapcsolatban, pl tanultál e a hibáidból.. hogy kezelésű bizonyos helyzeteket kicsit a látás/felfogásmódodat is megmutatod vele a másiknak.. és még sok egyéb fontos dolgot.

Szerintem igenis hasznos ilyenekről beszélni.

2023. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kezelésű- helyett kezelsz* lett volna ..
2023. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

6.-ra, a kérdezőnek.


"... azt látom hogy "mesélnem kell" a volt kapcsolataimról. Mintha vizsgáztatnának, hogy vajon tényleg volt-e már komolyabb kapcsolatom nőkkel, és ezt 1-2 randi alatt akarják megtudni :D"


Jól látod! Lemérik, hogy képben van-e még az ex, mennyire voltál gáláns anyagilag, erőszakos vagy-e, meg ugye azt is, hogy mennyire volt fullos a csaj. Mert ha fullos volt, akkor jó pasi vagy, de ha "csak" a Kati a kisboltból jutott...akkor nem.

2023. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Válaszolj röviden, ahogy eddig is tetted. Ha tovább kérdez, mondd, hogy többet nem szeretnél róla beszélni. Ha ezt nem tudja elfogadni, legyen az ő baja.
2023. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!