Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekel ismerkedéskor hogy a kiszemelt férfinek voltak-e és milyenek voltak az előző kapcsolatai? 30 felettiekre gondolok!

Figyelt kérdés
Régóta nem volt barátnőm és észrevettem hogy ismerkedéskor a nők mindig rákérdeznek a volt barátnőkre, kapcsolataimra. Én ezt nem szívesen osztom meg velük, illetve amikor meg tudják hogy lassan 10 éve nem volt senkim akkor fucsán néznek rám, pedig előtte semmi bajuk nem volt velem. Nem értem miért ennyire fontos nekik a múltam. Mindig elmondom hogy más dolgokra koncentráltam az életemben és egyébként sem vagyok kapcsolat függő. Ráadásul már baráti társaságban is megkaptam hogy nem vagyok normális mert rám nyomult egy nekem nem tetsző nő mindenki előtt és én visszautasítottam. Komolyan az emberek többségének csak ekörül forog az élete? Egyedül nem tudnak boldogok lenni? Nem hiszik el hogy van olyan férfi aki nem akar mindent megdugni amin luk van akkor sem ha régóta nem volt nővel? Sajnos legutóbb annyira felidegesített a kérdezősködése a lánynak akivel randiztam hogy megmondtam neki inkább ne folytassuk...
2023. márc. 17. 10:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem rasszizmus, de akinek a c.gánstyl bejön a nőkben, az nagyon nem engem keres, meg nekem nem kéne olyan, akinek ez a styl (is)jó és ennyire sem válogat.
2023. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!