Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekel ismerkedéskor hogy a kiszemelt férfinek voltak-e és milyenek voltak az előző kapcsolatai? 30 felettiekre gondolok!

Figyelt kérdés
Régóta nem volt barátnőm és észrevettem hogy ismerkedéskor a nők mindig rákérdeznek a volt barátnőkre, kapcsolataimra. Én ezt nem szívesen osztom meg velük, illetve amikor meg tudják hogy lassan 10 éve nem volt senkim akkor fucsán néznek rám, pedig előtte semmi bajuk nem volt velem. Nem értem miért ennyire fontos nekik a múltam. Mindig elmondom hogy más dolgokra koncentráltam az életemben és egyébként sem vagyok kapcsolat függő. Ráadásul már baráti társaságban is megkaptam hogy nem vagyok normális mert rám nyomult egy nekem nem tetsző nő mindenki előtt és én visszautasítottam. Komolyan az emberek többségének csak ekörül forog az élete? Egyedül nem tudnak boldogok lenni? Nem hiszik el hogy van olyan férfi aki nem akar mindent megdugni amin luk van akkor sem ha régóta nem volt nővel? Sajnos legutóbb annyira felidegesített a kérdezősködése a lánynak akivel randiztam hogy megmondtam neki inkább ne folytassuk...
2023. márc. 17. 10:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elvált, nincs hátrahagyott gyermekem akit titkolok, nem vagyok házas. Aki meg szeretne ismerni engem az szánjon rám időt, találkozzon velem sokat, ne pedig kérdezősködésből akarjon valamilyen következtetést levonni rólam. Komoly kapcsolatot keresek és ezt el is szoktam mondtani, nem értem miért nem elég ez? Egyébként is nyugodtan eljöhetnek velem a baráti társaságomba, levonhatják a saját következtetéseiket úgy is hogy menet közben ismernek meg. Egyébként is semmi garancia nincs arra hogy most is az lesz ami a múltban történt. Azt látom hogy a könyebb utat akarják valasztani ahelyett hogy megismernének engem. Egyébként sem hasonlítgatok senkit senkihez, mert szerintem az megalázó. Mindenkinek vannak hibái és jó tulajdonságai, egy face profilból nem biztos hogy sok következtetést lehet levonni, 1x belementem hogy megmutattam az exem profilját, annyi volt a válasz hogy "nem egy világszépe". Megjegyzem hogy a kedves hölgy sem volt semmivel szebb vagy jobb a szememben mint az exem szerintem.


10-es egyetértek engem ne akarjon senki sem vizsgáztatni, mint egy állásinterjún.

2023. márc. 17. 10:43
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem nem ez alapján ítélkezni, mert pl. nekem is rég volt tartós kapcsolatom, nem azért mert ne akarnék, vagy ne jönne össze, hanem mert a megfelelő emberre vártam (most úgy néz ki talán meg is találtam).


De azért 10 év kihagyás…hát, kicsit red flag, azt gondolnám, hogy érzelmileg nem oké veled valami, nem tudsz vagy nem akarsz kötődni senkihez. Azért sokmindent le lehet szűrni egy emberről a múlt tapasztalatai alapján.

2023. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Amig a nőt nem szabad számonkérni a multja miatt, addig legyen már ebben is egyenjogúság :)
2023. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
13# miért is ne lehetne? Ekkora zagyvaságot régen olvastam
2023. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

12-es miért "red flag" a 10 év? Az exem után pár évig egyáltalán nem szerettem volna ismerkedni, utána pedig építettem és éltem az életem.

Több városban is laktam a munkám miatt illetve tanultam is mellette így nem sok időm volt ismerkedni. Azt hiszem ezt egy értelmes nő megérti.

2023. márc. 17. 11:15
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

#16

Jaj tudd már elfogadni a kritikát, nem lesz attól nem értelmes valaki, mert nem ért veled egyet. Ne legyél gyerekes.

Azért aki 10 évig elvan totál egyedül, annak kicsit sivár érzelmi világa lehet. Ez az én véleményem, de nem ítélnélek el ez alapján, ha szimpatikus vagy, ugyanúgy folytatnám veled a randizgatást.

2023. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez valóban teszt. Azt akarják tudni tapasztalatlan vagy e? Meg ne csak az legyen hogy lőtéri kutyának se feleltél meg! És 28 évesen elmentél szűzoltásra prostihoz. Aztán most 35 évesen meg így akarnál csajozni hogy a múltad kudarc és le akarnád tagadni mert ezek alapján mindenki kukázna.
2023. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megfeleltem volna több nőnek is de általában nem volt kölcsönös illetve nem éreztem hogy a körülmények alkalmasak lettek volna egy komolyabb kapcsolatra részemről. Nem tudom, nem hinném hogy sivár az érzelmi világom, de ezt nem tudom megmondani :)


Megvetem a prostizást, szerintem undorító dolog és nem vagyok szűz :D, ettől függetlenül nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok, vagy komoly vagy semmi részemről, nálam nem a sex a legfontosabb egy kapcsolatban, előtte szeretném megismerni a másikat. Lehet férfiként ez furán hangzik de nálam ez akkor is így van és volt mindig is :)


Nem érzem hogy kudarc lenne a múltam semmilyen szinten. Anyagilag jól állok, munkámban sikeres vagyok, jól tartom magam, nem vagyok elhízva, járok edzeni, vannak hobbijaim, baráti társaságom.

2023. márc. 17. 11:42
 19/21 anonim ***** válasza:
72%

Annyiban érdekel csak hogy prostizós e vagy c gányokkal foglalkozik.

Ha nincsenek egy minimum szinten az igényei, menekülök.

2023. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak feher noket dugtam. 29f c gány !
2023. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!