Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 500e felet kereső pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 500e felet kereső pasi volt már olyan, hogy egy lány kiszemelt a jó fizetésetek miatt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 16:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%
500 at az utolsó takarító megkeres Pesten. Harmatgyenge teljesítmény egy 28 éves férfitől.
2023. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

20

Nincs diplomám, es 790 ezret keresek netto! (Igaz, 3 nyelven beszelek,,es egy 4.en elgagyogok!)

Beszerző vagyok egy multinál, SSC. Bele sem merek gondolni, mennyit keresnek a mérnokok. Te dolgozol rossz helyen

2023. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem mindegy, valaki pályakezdő, junior, vagy már senior-e..

mert azért nyilván nem vágnak hozzátok kezdőként a legtöbb helyen ennyit alig meglévő szakmai tapasztalattal.


A többi meg tudatosság és tervezés kérdése: pl nekem is munkahelyet kellett hozza 2x váltanom. A többieknek marad a pár % emelés… ez az alkalmazotti lét, mindenhol.

2023. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23 vagyok

Életbeli példa: többet kapok 5 év szakmai tapasztalattal más cégnél (cégeknél, mert több helyről kaptam ajánlatokat), mint a 12 éve ugyanott levő senior kollegám az előző helyemen… mondjuk én is ezért váltottam onnan. :)


(Ezt csak zárójelben azoknak, akik nem tudják hogy lépjenek egyről a kettőre.)

2023. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24: Az sem mindegy, hogy hol keresel állást. Pesten elhiszem, hogy minden sarkon van egy szóbajöhető cég, de "Zsákfalván" vidéken örülsz ha 2 létező cégből nem a sz@rabbiknál kötsz ki. Persze tudom, mindenki adja fel az életét költözzön stb, de nem mindenki ilyen bolygóhollandi lélek :)
2023. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25: elhiszem, én is “zsákfalváról” költöztem el egyetem után. Pontosan ezért.
2023. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%
Én nettó 900 ezret keresek, és már ez se számít jónak teljesen átlagos. A nők többsége megkeres ennyit. Ha esetleg nettó 2 millió felett keresnék, talán már számítana valamit.
2023. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Bármennyire is harsogjátok és hurrogjátok le a tényeket nettó 500 nem átlagos kereset.
2023. márc. 27. 09:03
 29/33 anonim ***** válasza:
28-as, vannak sokan, akik ennél jóval kevesebbet keresnek,ez igaz. De a nettó 500 a jelenlegi infláció mellett nem számít magas fizetésnek, ez önmagában nem lesz elég a csajozáshoz. Éhen nem halsz belőle, meg fenn tudod tartani a kocsit, plusz egy évben egyszer el tudsz menni nyaralni. Nagy megtakarításra, utazgatásokra, etc. nem lesz elég.
2023. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28 és “ki figyel fel rá” szerinted? Komolyan érdekel! A gyárban levők? Vagy az Aldi pénztáros? Kérlek mondd már el!


Csak az albim 200+rezsi, ne haragudj, de Pesten tényleg max a takarító vagy a csöves figyel fel ráadásul nettó 5-ért, amikor a wolt futár is többet majd hogy többet keres!


Bármennyire fàj, ez nem egy kiemelkedő fizetés 2023-ban. Tudom, mert én is megkapom, nő vagyok, és hidd el, ez a szektorok átlaga az én tapasztalatommal. ;) de ismerek fodrászt, kozmetikust is, aki szinten megkeresi. Vendéglátás dettó.


Nem tudom te hol élsz, az alföldön ez lehet jó, de Budapesten max átlagos. Kivéve ha most kezdtél el dolgozni, akkor valóban kiemelkedő egy junior bérhez képest! :) vagy ha 4-6 órában dolgozol, akkor is már kiemelkedő. Máskülönben erre ne verd magad, mert elég sokan megkeresnek ennyit, aki kicsit is ambiciózus.

2023. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!