Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső férfiak, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső férfiak, akinek nem inge, ne vegye magára, de komolyan gondoljátok, hogy egy kéretlen farokfotóval fogjátok lenyűgözni a kiszemelt nőt?

Figyelt kérdés
Undorító és gusztustalan.
2023. márc. 2. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem csak tiszteletlen és gusztustalan, de jogi következményekkel is járhat, ha a címzett bejelenti a zaklatást.


Az ilyen magatartás nem csak hogy valószínűleg elriasztja az áldozatot, hanem a kapcsolatok építésének ellenkező hatását éri el. Az interneten bárki lehet bárki, és az ilyen bántalmazó viselkedés sok nő számára ijesztő és megfélemlítő lehet.


Ha valaki társkeresésre adja a fejét, akkor tisztelettel és udvariasan kell kezelnie a potenciális partnereket. Az ilyen viselkedés csak rontja a környezetet, és semmilyen pozitív hatást nem fog elérni. Inkább érdemes a figyelmet a kommunikációra, a közös érdeklődési körökre és a kapcsolat építésére helyezni.

2023. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Akik ilyeneket küldenek azok olyan szatírok, akik gyávák élőben elővenni, így inkább elküldik kép formájában..
2023. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Az 1-es túl sok NCIS-t, Columbo-t meg Kékfényt nézett.


Farokfotó = törlés. Csá.


Egyébként, ezek a képek csak unalom által "íródnak", a küldők maguk sem hiszik el, hogy ez eredményes lesz.


Valamint, se nem undorító és se nem gusztustalan (inkább az alpári személyisége az, maga a fotó nem, ha szeretnéd az illetőt, arra sem írnád ezt). Szimplán tajparaszt, előemberes viselkedés.


F/30

2023. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Küldj neki vissza egy nagyobbat, szebbet.
2023. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarják lenyűgözni. Nekik ebben az a tudat az élvezet, hogy egy nőnemű így vagy úgy, de látta a farkukat.
2023. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én életemben nem küldtem. De kértek már nők (igaziak mert találkoztam velük). Szóval én már nem tudom mit higgyek. Hogy most akkor nektek tetszik-e vagy sem.
2023. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Azt akkor küldik mikor már tudják hogy nincs esély. utolsó interakció mielőtt tiltod őket :D
2023. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

6

de nem a nagy semmiből, kb. köszönés helyett kérték, ugye?

2023. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
#8 nem :/ Ti nagyon kivagytok a férfiakra :D
2023. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Sose akartam ilyen csinalni es nem is fogok. Ez csak a nagy faxuak hulyesege..
2023. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!