Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehet lenyűgözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet lenyűgözni egy lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Férfiak elő a tippekkel!
2023. febr. 15. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valamiben tehetséges vagy, ami lehet akár: hangszeren való játszás, sport, elméleti dolgok, főzés vagy bármi szabadidős tevékenység amivel szimpatizál akkor le tudod vele nyűgözni.


Én például főzéssel/sütéssel tudnám. 😶

2023. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább nők tudják, hogy őket mivel lehet lenyűgözni. Csak egy tipp.


Nekem pl ha látom, hogy van egészséges önbizalma, ha magas az értelmi intelligenciája, nagy az önismerete és ha van, amiért lángol a szíve.

2023. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Csináld az ellenkezőjét annak amit mondanak.
2023. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

"Szerintem inkább nők tudják, hogy őket mivel lehet lenyűgözni. Csak egy tipp."

Az átlag nők nem olyanok mint te. A nők többsége mond egy dolgot, aztán megy az ellenkező irányba. A férfiak erre nem tudnak hagyatkozni. De egy nőcsábász férfi 100%-ban hiteles dolgokat fog mondani.


Én az intelligenciámmal fogtam meg a nőket. A barátnőmet meg pluszban a figyelmességemmel és a bolondságommal.

2023. febr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Magabiztosság, korhoz illő IQ-EQ, Kreativitás, és jó humorérzék. Ha ezek megvannak, értelmes nőt le tudsz venni a lábáról. Első körben ugyan a külső amivel meg lehet fogni, viszont, ha ad esélyt, hogy felsoroltakat tudtára add, nyert ügyed van.


47F

2023. febr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Diploma, vagyon, 185 cm, nagy farok, izmos 70 kilós test, saját lakás, sportautó.
2023. febr. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Engem már azzal is lehet nyűgőzni ha magától ír a férfi randi után.
2023. febr. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Figyelmesség, intellektualitás, humorérzék.


N.

2023. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket? Engem azzal, ha valaki intelligens és talpraesett. Átkozottul szexi, mikor a másikkal jókat lehet beszélgetni és figyel arra, amit mondasz, olyannyira, hogy később képes abból merítve meglepni téged dolgokkal, beletrafálni dolgokba, amiket szeretsz, ilyesmik. Nem szeretem a tutyimutyi alakokat és nem akarom ezerszer megismételni magam, hogy végre a kedvemre tegyenek. Szeretem, ha értjük és érezzük egymást és sikerül kialakítani egy bennsőséges, minden korábbi kapcsolathoz képest egyedi és megismételhetetlen kis buborékot magunknak. Ehhez érteni kell a másikat, figyelni rá, gondolni rá és gondolkodni róla.



Természetesen a fentiek csak abban az esetben igazak, ha megvan az alap összhang és az alap kémia. Nyilván nem fog (ilyen értelemben) lenyűgözni egy olyan ember, akihez nem vonzódok vagy tudom, hogy nem lennénk jók együtt, mert nagyon széthúzna a kapcsolatunk.

2023. febr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!