Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lenyűgözni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lenyűgözni ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik. Okos, inteligens, mérhetetlenül segítőkész, aranyos és kedves emelett még gyönyörű is és nem csak szerintem. Annyira életvidám, folyton mosolyog és vicces is, nagyon könynű vele összebarátkozni, mert nyitott csajszi. De ha komoly kapcsolatról van szó, akkor szinte elérhetetlen. Majdhogynem mindenkit visszutasít, mert elég nehéz 'megfelelni' az ízlésének, tudom hogy én abba a kategóriába tartozom ami neki bejön, de a barátaimat is simán visszautasítja, pedig egyik másik jobban néz ki nálam. Szerintetek mit csináljak, adjatok valami ötletet?!
2012. aug. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
hát kb. sehogy
2012. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanúgy próbáld meg, de ne add fel egykönnyen. harcolj meg érte. Sose tudhatod.
2012. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
vigyél neki egy niggert
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemár:D komolyan kérdezem:D
2012. aug. 5. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségeddel nyűgözd le!:)

Építs ki vele bensőséges kapcsolatot, férkőzz a bizalmába, érdeklődj iránta őszintén, beszéljetek egymásnak az érzéseitekről.

2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnád lenyűgözni?

Egy köteg 20 ezressel! A legtöbb lánynál ez bejön!! :DD


A viccet félretéve, csak is a személyiségeddel tudnád megfogni! :)


F/21

2012. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom,hogy a kifelé mindenkivel kedves,örökké mosolygós,életvidámnak látszó emberek mennyire törékenyek belül,ezért építenek falakat maguk köré.Valószínűleg ennek a csajnak ez az úgynevezett túlélési stratégiája,így viseli el a gondokat,és így zárja ki annak a lehetőségét,hogy csalódjon.Muszáj okosnak lennie...Gondolom,párszor meg is égethette már magát.Így ne csodálkozz azon,hogy ennyire elutasító,inkább mutasd felé,hogy megérted.Ha tényleg jól gondolod,és bejössz neki valóban,akkor a személyiségeddel,kedvességgel,odaadással megtudod fogni.
2012. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért utasítja el a barátaidat, mert rád vár.

Ha nem beszéltek a dologról, akkor nem fogod megtudni.

2012. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!