Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak érdemes internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak érdemes interneten ismerkedem, esetleg Tinderen?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és még nem nagyon volt barátnőm egy éves kapcsolat volt tíz éve, nem igaz hogy csak a csinos nőkre megyek rá, a duci nőkben is megtalálom a vonzalmat, az a lényeg hogy szeressenek...

Eddig csak élőben ismerkedtem a munkahelyen nyelvtanfolyamon baráti körből próbáltam lányt megismerni esetleg szórakozóhelyen, de mindig csak a visszautasítást kaptam. Állítólag különösen előnytelen külsejű csúnya férfi vagyok, valóba nagyon alacsony vagyok 161 centi és eléggé vékony... utolsó elkeseredésemben internetet megpróbálnám meg, állítólag ott sok nő van aki esélyt ad csúnya férfiaknak. Teljesen magam alatt vagyok próbálok mással foglalkozni de tényleg hiányzik egy társ nem akarok egyedül meghalni az valami borzalom


2023. márc. 10. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer alapon próbáld meg, de ne tedd félre az életben sem az ismerkedést.
2023. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Tindert felejtsd el ha jót akarsz magadnak!

Ha meg kapcsolatot akkor főleg!

2023. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Sokat tudnál magadon segiteni, ha kissé kigyurnád az izmaidat! Egy izmos férfinak sokkal több esélye van !
2023. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 nem ezen múlik…

Közelítve a 30-hoz a középiskolai osztályomról írnék pár sort.

Nálunk a lányok most vannak ott hogy egyre többen házasodnak. Zömmel “mackós”, “nyámnyila” férfiakkal van 1 valaki akinek a férje kigyúrt. Viszont soknak van kigyúrt barátja, de ez már a 10++ pasi középiskola óta.


Disclaimer: nem a kigyúrás ellen szól, csak egy ellenpélda hogy nem ezen múlik a boldog párkapcsolat vagy ha igen az csak párkapcsolat a boldog jelző nélkül.

2023. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én nem fogok hazudni neked és csak az igazságot mondom, de nem bántásból, hanem mert szerintem nem hazugságot érdemelsz, hanem őszinteséget és legalább ennyivel megtisztellek, hogy nem kamuzok neked be semmit. 161 cm-es sovány ronda férfiként nincs esélyed társat találni. Még azt sem lehet mondani, hogy valami tökös "bandavezér" vagy, aki a viselkedésével kompenzálhat, hiszen ide kell erről kiírnod egy kérdést, látszik hogy önbizalomhiányos is vagy. Az életben nem fogsz többet nőt ölelni vagy szexelni úgy, hogy ne fizettél volna érte.
2023. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!