Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten/tinderen fel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten/tinderen fel lehet valakinek kelteni az érdeklődését a fotókon kívül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja. Én például azzal, hogy merő véletlenségből szuperlike-t küldtem (elb.sztam 1-t a 6-ból sajnos) egy kamu profilképes (tó van, személy nélkül) férfinak....
2022. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Engem a srác leírása annyira felbosszantott hogy csak azért húztam jobbra hogy kiosszam üzenetben. Rögtön match lett (mivel valszeg már korábban jobbra húzott). Elkezdtem írni neki. Válaszolt... Olyan jól sikerült az egész hogy már együtt is élünk. 😂 Akárkinek mesélem a sztorit mindenki mindig ki van akadva rajta hogy ebből hogy hoztunk össze párkapcsolatot. De működik... 😀
2022. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes csali.
2022. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Egy érdekesebb, normális bemutatkozással persze.
2022. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. De a foton onmagaert tetszik vagy nem tetszik valaki. Nem a koritest nezem, hanem csunyan mondva pofara erzem, van-e testi vonzalom es szimpatia. Ha match lesz, beszelgetesnel ha nem cseszi el, erdekel ahogy van, hacsak ki nem derul, teljesen mas, mint amit elkepzelek. Nekem a semmi eroltetes, termeszetesseg tetszik, de amugy egy lotto, ki ebreszt fel erzeseket.
2022. jan. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!