Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön (Ausztria) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (Ausztria) miért látok sok csúnya férfit is szép nőkkel? Ezek szerint csak a magyar nők ilyen felszínesek ami a külsőt illeti?

Figyelt kérdés

Ausztriában az anyagiak se nagyon számítanak, mert alapból mindenki jól él. Alig vannak társadalmi különbségek, 5 kulcsos adórendszer van, magas a bérszínvonal, egyszerűen még egy minimálbérből is simán meg lehet élni. Épp ezért nem kell a nőknek azt lesni, hogy na vajon mennyit keres a pasi, mert úgyis meglesz mindenük. Nem úgy mint Magyarországon, itt valóban nagy különbségek vannak, sok a szegény.

Nade ami meglepő viszont, hogy a külső alapján is jóval kevésbé tűnnek felszínesnek a nők. Rengeteg csúnya férfit látok, nagyon szép és csinos nőkkel. Kövér nőt meg szinte nem látni, minden nőtől elvárás, hogy maradjon csinos a kor előrehaladtával is.

Miért van ez így?



2023. febr. 26. 19:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
8%
#13 "... itteni női rajongók" 🤣🤣🤣
2023. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

#21

Kiszel Tünde szellemi szintjén van a drága. 🤷‍♀️

2023. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

Ausztriába több az elhízott ember mint itt.

Ott is vannak csórók, nem kolbászból van ott se a kerítés.

Nemmelesleg sok jó pasi van kinn. A másik meg hogy ott kevesebb pasi nyereg. Teljesen más a férfiak mentálisa is.


"Azok a magyarok" az apád kukiját azt...


Szedd össze magad azt költözz ki (ha lehet tőlem messze😅). De nyugi ott se kellesz a kutyának se.

N 30

2023. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
mint Magyarba*
2023. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy dolgpt árulj el nekem. Miért érdemel egy elhízott rusnya férfi szép nőt, és egy elhízott rusnya nő miért nem érdemel fullos férfit?
2023. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

Te blfasz. Itt dolgozom 10 éve (nem, nem mosogatok csak), 5 éve itt élek és mindig is a határ melett éltem és itt is születtem.

Irigykedj csak. Nekem holt mindegy, nem én vergődök itt napi szinten.

Neked nincs fogalmad a dolgokról. Attól hogy párszor esetleg jártál itt még hülye vagy.😅

2023. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
Ja és miért is nem élsz akkor kinn, ha itt olyan jó és sztd lesz fullos nőd... jaja tudom. Mért te is tudod hogy nem lesz és/vagy hülye vagy hogy kijuss.
2023. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Na kereselek Facebook hülye mgyerek? Én vállalom magam te segg 😅🖕
2023. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésre csak nem tudtál választ adni. Ennyit érsz. Azt hiszem nem kéne sértegetned a válaszolókat. Nagyon magas lovon ülsz.
2023. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Itt sírtok, hogy a szép magyar nők mind külföldön vannak. Látod, ők sétálnak Bécsben csúnya és gazdag osztrák pasikkal.

Puszika!

2023. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!