Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belsőre nagyon bejön,de külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőre nagyon bejön,de külső?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van a munkahelyen egy főnök,aki belsőre nagyon az esetem,imádom a hangját,ahogy beszél ,és amilyen a stílusa. Külsőre viszont nem az esetem plusz minimum 10 évvel de szerintem többel ,idősebb nálam. Küldtem neki jeleket és azt érzem tetszem neki és ő próbálkozott is. A bökkenő,hogy én nem biztos hogy felvállalnám ha történne is bármi,így meg mi értelme..de azért hát ha tudtok valami okosat mondani..😏 néha úgy érzem megőrülök,hogy újra lássam vagy beszéljek vele. De ha ilyen kételyek vannak bennem ...sajnos ez a világ van,nem elfogadó senki sem.


2023. febr. 25. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még a kis pocakját is lemozogja érted, ha te csinos vagy! Ha van neki persze. De ha van, akkor az végülis a jólét jele.
2023. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd már magadra. A tested jól jelzett, hallgass a legbelső énedre. Attol hogy mint ember kedveled, szivesen elvezned a figyelmet es a privilegiumokat, attol meg nem kell vele szexelned. A tested azt mondja nem tetszik, nem kivanod, nem vagysz ra hogy kielegitsd, akkor hallgass ra es hagyd a francba.
2023. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) felmondtam,szóval már úgy is mindegy ,sajnos gondolom többet úgy sem látjuk egymást.
2023. márc. 1. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!