Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belsőre nagyon bejön,de külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőre nagyon bejön,de külső?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van a munkahelyen egy főnök,aki belsőre nagyon az esetem,imádom a hangját,ahogy beszél ,és amilyen a stílusa. Külsőre viszont nem az esetem plusz minimum 10 évvel de szerintem többel ,idősebb nálam. Küldtem neki jeleket és azt érzem tetszem neki és ő próbálkozott is. A bökkenő,hogy én nem biztos hogy felvállalnám ha történne is bármi,így meg mi értelme..de azért hát ha tudtok valami okosat mondani..😏 néha úgy érzem megőrülök,hogy újra lássam vagy beszéljek vele. De ha ilyen kételyek vannak bennem ...sajnos ez a világ van,nem elfogadó senki sem.


2023. febr. 25. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok..de nem értem mi ez a válasz,az ilyenek kíméljenek.
2023. febr. 25. 22:02
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Vannak személyek, akiknek a belső sokkal többet számít, mint a külső. Lehet, hogy fogékony lenne az illető erre a kapcsolatra, mert valaki a tudását, a személyiségét értékeli - azaz te.

Mi van akkor, ha a külső nem annyira jön be? Kérdem: ez miért számít annyira neked?

2023. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert mi van ha elmúlik a szerelem,és nem vonzódom majd hozzá? Mert ugye most szeretném és másképp látnám..de mi lesz utána? Plusz a környezetem mit szólna?!
2023. febr. 25. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

A környezet a legkisebb gond: neked feleljen meg.

A szerelem meg mindig átcsap megszokásba 2-2,5 év múlva, tehát 1:1.

2023. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Valld be, nem is tetszik igazán!
2023. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld meg, semmit nem veszíthetsz.
2023. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Jó lesz az. Nem érdemes a szőke hercegre várni,megszokod azt a kis pocakot(erős vázizomzaton amúgy is jól mutat),a munka után legurított 5-6 sört, az aszociális személyiséget, a nagyképűséget meg a nőgyűlöletet is lehet tolerálni.
2023. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress tovabb. Csak a fonoki mivoltat szereted. Kepzeld el hogy kirugjak es nincs munkaja egy evig es a te penzedbol eltek. Ugye hogy mar csak magadra erolteted? Keress tovabb.
2023. febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Belsőre nagyon bejön,de külső?"



Bicikliszerelo vagy? :)



38F incel

2023. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért felszínes se légy!

Oké,hogy nem Brad Pitt,de most is rajta rugózol,ergo vonzódsz hozzá.

Hogy ki mit mond?!

Ugyan kérlek,te is tudod, hogy mindig lesznek körülötted rosszindulatú károgók,nem ez számít,hanem hogy TE mire vágysz!

2023. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!