Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa, hogy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, hogy harmincas nöt keresek, nem huszonévest?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, 1 éve váltam el, 37 éves vagyok. 32-40 éves nöt keresnék magamnak. Sokkal nehezebb mint gondoltam. Mindenki azt hiszi, hogy 20 évest keresnék. Anyagiak és külsö miatt hiszik. Viszont én szeretek nyugisan élni, családiasan. Nem akarok 20 évesekkel fesztiválokra járni meg úgy élni mintha újra egyetemista lennék. Nekem sokkal jobban fekszene egy olyan elvált nö akinek szintén van gyereke, tudja mivel jár ez, stb. Egy igényes, normális nöt keresnék, aki szokott hajat mosni, nem jár vasalatlan ruhában pl és nem a gyerekem ovijában megismert melegítös anyatigris típus. Velük is volt próbálkozás, de nem jött be. Nem modellt keresek, amúgy is a teltebb nök tetszenek.


Miért ilyen nehéz ez? Sok növel azért se tudok kapcsolatba kerülni mert egyrészt nagyon nehéz kiszürni ki az egyedülálló (nem divat manapság gyürüt hordani, sok pofáraesésem volt emiatt), másrészt abból indulnak ki, hogy biztos 20 évest keresek és szórakozni akarok egyet. Volt aki azt mondta a barátnöjének, biztos bejárónönek akarnám miközben csajozok.


2023. febr. 13. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, mintha egy fiatal szép nő azt írná, hogy neki a ronda, alacsony, öreg férfiak jönnek be.
2023. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egy nem csontsovány nö miért lenne csúnya? Nekem az tetszik ha nagy fenék, nagy comb van. Nem az igénytelen zsírbüfé kategória, hanem mint a plus size-os igényes csajok. Nem tudom miért hihetetlen.


A vasalt ruhát nem szó szerint értettem, csak sok nagyon topis ruhájú nö mászkál. Le evett ruha, szakadt, stb. Mint akinek nem számít hogyan megy ki az utcára.

2023. febr. 13. 15:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Merre látod ezeket a nőket?
2023. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindenfele. Amerre jarok: jatszohaz, ovoda, jatszoter, budapesti irodahazak, repter, falmaszo klubok, turautvonalak, edzoterem, ettermek, kavezok. Szorakozohelyre nem jarok. Sokat utazgatok. Sajnos sehol nincs szerencsem. Mindenkinek parja van. Sokat esek pofara. Amugy ilyen udvarias, rendes ferfi vagyok, nem macso. Nem vagyok csunya, de ferfi szepseg sem. Pl lejartam a Balatonra egy etterembe mert volt ott egy nagyon szep pincerno. Lattam rajta gyurut, ami utolag kiderult hogy nem jeggyuru. Lepni ezert nem akartam, csak beszelgettem. Mire minden kiderult, addigra o osszejott massal, mert nem gondolta, hogy akarok tole valamit. Balfek voltam, de nem jutna eszembe ferjes nore ramenni. O nem volt az, de pont a probalkozo ferfiak miatt hordta a gyurut. Azert jelezhetett volna. Soha nem jon ossze. Egy huszonevest penzzel biztos konnyebb lenne behalozni de annak nem sok az ertelme. Ha baj van, csak nezhet az ember. Apam felegetett mindent maga mogott amikor en kisgyerek voltam, egy egyetemista lany csabitotta el a penze miatt. Aztan egy ujabbat es ujabbat. Szep volt jo volt neki minden, amig rakos nem lett. Az aktualis 20 eves csaj ott is hagyta, senki se nezett fele. Mi sem, mert tizen evig nem keresett minket. Egyedul halt meg. Nekem ilyen penzzel vett kamu elet nem kell!!!
2023. febr. 13. 22:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs gyerekem, így olyam helyekre nem járok, de Pesten nőttem fel elég gáz környéken, és ott se voltak szakadt, lekajált ruhás nők. Csövesek közt igen, de normálisak nem.
2023. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem amit írtam de mindegy. Átvitt értelemben …
2023. febr. 14. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!