Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa, hogy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, hogy harmincas nöt keresek, nem huszonévest?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, 1 éve váltam el, 37 éves vagyok. 32-40 éves nöt keresnék magamnak. Sokkal nehezebb mint gondoltam. Mindenki azt hiszi, hogy 20 évest keresnék. Anyagiak és külsö miatt hiszik. Viszont én szeretek nyugisan élni, családiasan. Nem akarok 20 évesekkel fesztiválokra járni meg úgy élni mintha újra egyetemista lennék. Nekem sokkal jobban fekszene egy olyan elvált nö akinek szintén van gyereke, tudja mivel jár ez, stb. Egy igényes, normális nöt keresnék, aki szokott hajat mosni, nem jár vasalatlan ruhában pl és nem a gyerekem ovijában megismert melegítös anyatigris típus. Velük is volt próbálkozás, de nem jött be. Nem modellt keresek, amúgy is a teltebb nök tetszenek.


Miért ilyen nehéz ez? Sok növel azért se tudok kapcsolatba kerülni mert egyrészt nagyon nehéz kiszürni ki az egyedülálló (nem divat manapság gyürüt hordani, sok pofáraesésem volt emiatt), másrészt abból indulnak ki, hogy biztos 20 évest keresek és szórakozni akarok egyet. Volt aki azt mondta a barátnöjének, biztos bejárónönek akarnám miközben csajozok.


2023. febr. 13. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Introvertált emberekről hallottál már? Hogy nem mindenki bulikba jár, fesztiválozik és vadul huszonévesen sem? Az én párom 25 éves és egy felnőtt ember életét éli, nem csinál ilyeneket, de képzeld ő 20 éves kora körül volt pár buliban, nem tetszett neki és azóta nem jár. Mások meg járnak harmincasként is. Normálisan is öltözködik, amit te írtál maximum az egyetemista huszonpár évesek egy részére igaz, de ott sem mindenkire. Mi is nyugiban élünk. Eljárunk otthonról, de nem bulizni, hanem egyéb kulturális és hasonló programokra.

36/F

2023. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha jó a molett is akkor nem értem miért nem találsz.. kapd össze magad ne legyél nyomó, dagadt nőt simán talál az ember, hisz a magyarok az egyik legelhízottabb nép az EUban
2023. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
37 éves vagy! 35 től felfelé keress és ha nem undorodsz a teltebb alakú nőktől az sokat segítene.
2023. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát én pl kiestem nálad, mert nem vasalom a ruháimat.
2023. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NTBS ***** válasza:
Mert ma nem ez a jellemző.
2023. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 2-3 válaszoló egy troll, nem tűnik fel?
2023. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 6os meg egy dagi nő vagy egy dagidugó :D
2023. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. Mi? Férfi vagyok és a vékony és szép nőket szeretem. Pont, hogy a férfiakat aláztad, hogy keressen magának dagadt vagy pedig 35 feletti nőt. Miért keressen, ha talál vonzóbbat is?
2023. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8.


A 7 es nem én vagyok. A 3 as választ én írtam.

2023. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hihetetlen, hogy a teltebb nők a zsánereid, ugyanis 37 évesen azt gondolnám, hogy 28-35 közötti gyermektelen nőket keresel. Nekem ez a tapasztalatom a társkereső oldalakon. Mondjuk én még 40 évesen, elváltan is a gyerekeimmel vagy anélkül is szeretek programokra pl. színház, wellness, túrák, gyárlátogatások, koncertekre járni. Melegítőben pedig otthon elvagyok, de utcára nem venném fel. Viszont én is kiestem, mert 90%-ban olyan ruháim vannak, amelyek nem igényelnek vasalást (kisimulnak a teltebb alkatomon:-D), ugyanis az az egyetlen házimunka, amit utálok.

Szóval a kérdésedre válaszolva, azért hihetetlen, mert nem ez a tapasztalat sem látványra az utcán, sem a társkeresőkön.

2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!